2737
2739
عنوان

کسی هست اینجا شوهرش ازش تعریف کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 55 پست
چی میگه بهت؟

ببین منو من تو بارداری چاقشدم و سریع ۴۰ کیلو لاغر کردم ۲۴ ساعته به خودم رسیدم نمیگم زیبایی الهی دارم اما قیافم خیلی خوبه اندامم که درس کردم یه بار بهم نگفت وزنت کم شده خوب سده یا فلان البته الان گاهی میگه چون اعتراض کردم اما چه فایده وقتی میدونم واقعا اهل تعریف نیس باز ماله تو گفته اونو 😂😂😂

فقط یه بار بهم گفت اگه زشت بودی ک نمیگرفتمت.همین. خوش بحالت.گاهی واقعا حس میگنم ب چشمش زشت میام

من ک شوهرم هیچوقت نمیگه خوشکلی قشنگی فقط مسخرم میکنه پاهات پرانترزین ب خنده ها 

ولی اعتماد بنفسمو میگیره منم جدیدن میزنم تو حالش😈

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله حتمان

من دو بار رابطه خطرناک داشتم که حس گردم شاید منجر به بارداری بشه (شک داشتم(حدود یک هفته یا 10 روز بعدش لکه خون دیدم (قبلا اصلا سابقه نداشتم)

در حالیکه نزدیک موعد هم نیست ک بگم.از پریودیم بوده 

بنظرتون میتونه اون خون حکم لانه گزینی باشه؟

استرس دارم 

2731
من دو بار رابطه خطرناک داشتم که حس گردم شاید منجر به بارداری بشه (شک داشتم(حدود یک هفته یا 10 روز بع ...

چند روز گذشته؟

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
یک هفته هست که گذشته و 10ام هم موعدم هست 

بريد يه آزمايش بديد كاش زودتر به فكر مي افتاديد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2740
یعنی احتمالش هست؟؟چنددرصد  زود نیست الان یا بزارم ببینم پری میشم یا ن

هميشه احتمال در رابطه محافظت نشده هست ولي صبر كنيد تا موعدتون بعد بريد آزمايش بديد