2737
2734
ان شاءالله چشم حتما چه حس عجیبیه خنده و بغض و اشک با همه خدا رو شکر

واقعا منم هنوز بی بی مثبت دیدم هم میخندیدم هم گریه میکردم دیگ برا قلبش فک کنم سکته کنم😅

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
واقعا منم هنوز بی بی مثبت دیدم هم میخندیدم هم گریه میکردم دیگ برا قلبش فک کنم سکته کنم😅

دور از جونت عزیزم😘

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 ماه های آخر شدیداااااااااااااااا ورم می کنیییییییییییییییی خیلی ورم میکنی 

😲😲😲😲😲 سپاس عزیزم

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭

سلام مهین جون

رفتم و اومدم 😍

الهی صد هزار مرتبه شکر

یکی از زیباترین حسای دنیا بود شنیدن صدای قلبش

ان شاءالله به خیر و صلاح قسمت همه ی منتظرا

سلام مهین جون رفتم و اومدم 😍 الهی صد هزار مرتبه شکر یکی از زیباترین حسای دنیا بود شنیدن صدای قلب ...

وااااااای 😍😍😍😍عزیزه دلم خداروشکر ک خوب بود منم بی صبرانه منتظرم این دوهفته ام بگذره برم 😘😘😘❤حسش خیلی خوبه بخدا الان ک بهش فک میکنم میگم اون لحضه از خوشه میمیرم

2740
وااااااای 😍😍😍😍عزیزه دلم خداروشکر ک خوب بود منم بی صبرانه منتظرم این دوهفته ام بگذره برم 😘😘😘❤ح ...

ان شاءالله به سلامتی میگذره و توام صدای قلب قشنگشو میشنوی و کلی کیف میکنی قربونش برمو

الهی همه ی نی نی هامون صالح و سالم باشن

😍😍😍😘😘😘

ان شاءالله به سلامتی میگذره و توام صدای قلب قشنگشو میشنوی و کلی کیف میکنی قربونش برمو الهی همه ی ...

ایشاالاه عزیزم 😘😘😘بی صبرانه منتظرم