2733
2734
نمک نخور ولی هرچقدر دلت خواس گوجه سبز بخور

چرا نمک نخوریم نوشین جون ؟😢

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تو خونه نداشتیم الان همه تونو به شش قسمت مساوی و نامساوی تقسیم میکردم 😂😂😂😂😂😂😂

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭
2742
چرا نمک نخوریم نوشین جون ؟😢

چون خیلی ضرر داره اگ زیاده روی کنی خدای نکرده دیابت فشارخونه بارداری میگ😨من ی نمک خور حرفه ای بودم ولی الان هم نمکو ترک کردم هم چای😀

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
چون خیلی ضرر داره اگ زیاده روی کنی خدای نکرده دیابت فشارخونه بارداری میگ😨من ی نمک خور حرفه ای بودم ...

وای واقعا ؟ حتی همین هفته های اول ؟! دیابت مگه ربطی به نمک داره ؟ آخه چیز شیرین میخورم حالم بهم میخوره ، درمانم شده آب و آبلیمو و نمک

وای واقعا ؟ حتی همین هفته های اول ؟! دیابت مگه ربطی به نمک داره ؟ آخه چیز شیرین میخورم حالم بهم میخو ...

عزیز بهتره از همون اولش عادت کنی ولی بمن میگفتم از ۵ ماهگی ب بعد باید خیلی مواظب بود ولی من از الان خودمو عادت دادم البته بجز گوجه سبز

دیابت هم از خیلی شیرین هم از خیلی شور میادعزیز

عزیز بهتره از همون اولش عادت کنی ولی بمن میگفتم از ۵ ماهگی ب بعد باید خیلی مواظب بود ولی من از الان ...

سپاس جونم

پس حواسم باشه

کم کم کمش کنم

2740
خاهش میکنم عزیزم  اره خوبه کمش کنی برا نی نیتم خوبه😘❤

😘😘 چه حس خوبی داشت گفتی نی نیت 🙈

اخیییی عزیزم🤩🤩 واقعا حسه خوبیه من خیلی باهاش حرف میزنم نوازشش میکنم 😅😅

آره منم همینطور

🙈🙈🙈🙈

من امروز میرم برای سونوی قلب قشنگش

دعامون کنید

آره منم همینطور 🙈🙈🙈🙈 من امروز میرم برای سونوی قلب قشنگش دعامون کنید

ایشاالاه ک همه چ خوبه عزیزم استرس نداشته باش اومدی بهم بگو چیشد😘😘

ایشاالاه ک همه چ خوبه عزیزم استرس نداشته باش اومدی بهم بگو چیشد😘😘

ان شاءالله

چشم حتما

چه حس عجیبیه

خنده و بغض و اشک با همه

خدا رو شکر

2706