2733
2739
عنوان

ستاره اسکندری هم به سرنوشت رامبد گرفتار شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2948 بازدید | 153 پست
این دقیقا برداشت شماست از این که عصبانی شدیم عذر میخوام  ولی هیچوقت ترویج گناهی رو نکنید که ا ...

من تو صحبتم همه جوانب رو در نظر گرفتم ولی نگاه شما تک بُعدیه ...

عزیزم ما یکی از اشناهامون سرطان گرفت خدا شفاش داد و یه بارم من برای سفره فک کنم حضرت ابوالفضل ع دعوت کردن رفتیم ... خب؟؟ ایشون دکتره و امریکان و بیحجابن اونجا ...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چراحجاب نداره این یه توهینه اینا باید اعدام‌شن

واقعا راس میگین ک باید اعدام بشن؟؟؟؟؟

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
2728
تو اینستا برو چندتا از این جوونایی ک اونجا تحصیل و زندگی میکنن رو ببین متناسب با عُرف اونجا لباس میپ ...

اینستا نه برای دوستان از کتاب مثال بیار چون وقتی میخواهیم مقاله علمی بفرستیم برای همایش های بین المللی استادامون میگن از کتاب ارجاع بدین هرکی از ااینترنت ارجاع بده داور مجله میندازه سطل زباله. در این مورد هم قرآن و تتفاسیر معتبر قرآن و نوابغ شیعه برام نشده چون جهانیه و مکتوب و جاودان. در ضمن گفتم که برای تتحصیل میشه رفت اونجا و نابغه شد نمونش خانم نیلوفر شادمهری که خاطرات سفیر رو نوشته. ایشون دکتری طراحی صنعتی از یکی از شهرهای فرانسه دارن. اول همون لابراتور پاریس پذیرش میگیرن اما به خاطر حجابشون رد میشن ایشون با همون مانتوهای ایرانی با حجاب از یه دانشگاه دیگه پدیرش میگیرن

اینستا نه برای دوستان از کتاب مثال بیار چون وقتی میخواهیم مقاله علمی بفرستیم برای همایش های بین المل ...

خب این انتخاب اونه ک با حجاب بره تو داری یه نسخه رو برای همه می پیچی ... من میگم زوری نمیشه کسی رو واردار کرد چون معمولا نتیجه عکس میده 

من واقعیت رو می بینم نه کتاب رو ک یه عده با تفکر مشابه خودتون نوشته .

اینستا نه برای دوستان از کتاب مثال بیار چون وقتی میخواهیم مقاله علمی بفرستیم برای همایش های بین المل ...

و الان ماشاالله عضو هیا ت علمی و استاد دانشگاهن. اگر ایشون قصد داشت با بی حجابی خودنمایی کنه هیچوقت نمیتونست با ارائه علمش خودنمایی کنه

2740
و الان ماشاالله عضو هیا ت علمی و استاد دانشگاهن. اگر ایشون قصد داشت با بی حجابی خودنمایی کنه هیچوقت ...

بی حجابی و خودنمایی 😵😳😱 الان این عکسی ک گذاشتم خودنمایی میکنه یعنی؟؟؟؟؟؟ !!!بابا داره به عُرف مردم اونجا لباس میپوشه ک عادیه برلشون اونجا الان برو پیج هنین خانم رو نگاه کن ، ببین لباساشو ببین ایا داره خودنمایی میکنه 😐 

الله اکبر

گره کور به اشکال مختلفه . ما اگر از دین خود مرتد بشیم به هچل میافتیم  عواقب کار همیشه برای افراد آگاه بیشتره چون از یه دین کامل میریم به سمت دین پایین تر. 

اما افراد غربی با مسلمان شدن کامل تر میشن. مکانی هست به نام اعراف که بعد از عالم مرگ تنها نصیب افرادی مبشه که هیچگونه دسترسی کامل به دین اسلام نداشتن. مثلا در یه قبیله دورافتاده که دسترسی به هیچگونه منبع اطلاعاتی ندارن نه کتابی نه. اینترنتی. بیچاره از بچگی تا الان در یک دین ناقص بوده. در ادبیات فارسی آمده 

از دوزخیان پرس که اعراف بهشت است 

یعنی برای دوزخیان صد رحمت به اعراف نه برای بهشتی ها. 

اون خدایی ک گفته ای زن حجابت دراین حد باشه میدونی قبلش گفته ای مرد نگاهت را حفظ کن ...

خوب عزیز هر کسی وظیفه ای داره اگه مردیم نگاهمونو حفظ میکنیم در ضمن حجاب برای اقایون هم شرایطی داره 

تو قرآن اومده که فروج رو حقط کنید آخه چه زیبایی داره نشان دادن فروج با لباس بدن نما. عزیزم در ضمن من برای شما ارزش زیادی قائل هستم. بهعنوان یه همنوع.   از مستنداتی که ارائه دادین معلومه که خیلی متعصبانه رو این مساله پافشاری نمیکنید. لحنتون هم همچنان مودبانه است. وقتتون همچنان بخیر  و گرامی. 

2706