2737
2739
عنوان

ستاره اسکندری هم به سرنوشت رامبد گرفتار شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2948 بازدید | 153 پست
خب این انتخاب اونه ک با حجاب بره تو داری یه نسخه رو برای همه می پیچی ... من میگم زوری نمیشه کسی رو و ...

آره با زور اصلا نمیشه تو کتاب شهید عمو علمدار و شهید اابراهیم هادی نوشتن که با خرید بستنی برای بچه های نوجوان اونها رو از یه کار اشتباه منع کردن. 

خیلی از افراد باه همین مانتو میشه باحجاب باشن اصلا سخت نیست در مورد اسید پاشیم نوشتم که کار آدم های وحشی و قسی القلبه ولی افرادی که بیشتر در معرض تحریک هستن مورد ازار و اذیتن. خانم امنه وقتی اومدن برنامه ماه عسل خیلی ناراحت شدم گفتم با خودم که کاش لجبازی نمی کرد و همون موقع دانشگاهشو عوض میکرد تا اون مزاحم از خدا بی خبر اون کار وحشیانه رو نمیکرد. مثل گل که هرکسی لایق نیست اونو بو کنه. خیلی دلم میخواد خدا وواقعا شفاش بده و دوباره چشماش پوست صورتش برگرده بتونه ازدواج فوق العاده موفقی داشته باشه. 

بعضی وقتا یه حریم امن آدم رو از خیلی خطرات و اسیب های ناگهانی حفظ میکنه. خدا خیلی بنده هاشو دوست داره 

شما الان یه مقاله ب من معرفی کن برم بخونم ک مصداق این نطرات شما باشه ممنون میشم

من کلیپ های صوتی و تصویری آقای دکتر شاهین فرهنگ . دکتری روانشناسی از هاوارد امریکا رو گوش میدم انسان فوق العاده باسواد. در سی دی تکنیک های موفقیت بحث فلسفه حجاب و نماز رو از دیدگاه روانشناسی باز کرده. قابل انتقال به موبایل. سی دی ازدواج موفقشم عالیه . بحث های تصویر سازی ذهنی و علم تلقین به نفس، عبارات تاکیدی، قانون کارما، قانون دارما، یه عالمه تکنیک برای موفقیت. نشون داده چقدر راه برای خوشبختی هست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731