2733
2734
عنوان

از ناراحتی تا صبح نخوابیدم

308 بازدید | 25 پست

بچه ها من جمعه ها فقط می رم خونه مامانم بعد این که رفتیم شوهرم منو تنها می اره می ره جای دیگه این خیلی منو اذیت میکنه چیکار کنم دیگه نره اصلا به حرفام اهمیت نمیده توروخدا راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا شوهر نکنین یا الان که کار از کار گذشته نق نزنید و ناراحت نباشید...استارترفقط با شما نیستما با همم...ادم باید قوی باشه دلتونو بزرگ کنین و براتون مهم نباشه...بامردا دقیقا باید مثل خودشون رفتار کرد کم محل و سرد و بی اهمیت

2728
یا شوهر نکنین یا الان که کار از کار گذشته نق نزنید و ناراحت نباشید...استارترفقط با شما نیستما با همم ...

واقعا

خسته شدیم ازبس اینجور تاپیک هارو دیدیم،والا ماهم مشکل داریم،سعی کنین با قدرت جمع و جورش کنین

یا شوهر نکنین یا الان که کار از کار گذشته نق نزنید و ناراحت نباشید...استارترفقط با شما نیستما با همم ...

آخه من از این میسوزم چرا باید جمعه ها برم اونم تا چند ساعت مگه ما آدم نیستیم هر چقدر محبت میکنم حرف میزنم فایده نداره

2738

استارتر من باردارم،بچم پسره،مادرشوهرم وقتی شنید کاملا واضح تکون خورد و ناراحتشد

میدونی چرا؟چون دخترش و پسر محبوبش دختر دارن،پسر ندارن،براهمین دوس نداشت منم پسردار شم

از ناراحتی نمیتونست درست حرف بزنه

حالا یعنی منم باید تاپیک بزنم؟

نه،منم میگم بهتر،پسرت شناختت،ومن با ارامش بیشتری زندگیمو میکنم🤗

دوسش داری درست نزدیکترین کس ته درست دلت میخواد طبق میل تو رفتار کنه قبول...اما وقتی اینجور نیست بدرک ...

مامانمم این نظر شمارو داره ولی چرا وقتی من می رم داد و هوار راه میاندازه من باید زندونی باشم

آخه من از این میسوزم چرا باید جمعه ها برم اونم تا چند ساعت مگه ما آدم نیستیم هر چقدر محبت میکنم حرف ...

اتفاقا اشتباه زنا اینه که بیش از حد محبت میکنن و میخوان ی چیزی و به شوهر شون بفهمونن...یکم برا خودت باش...سیاست به معنی زیاد محبت کردن نیست...ی زن هرچقدر بیشتر به خودش و خانوادش بها بده بیشتر شوهرش و خانواده شوهرش بهش احترام میذارن اگه میخوای بقیه دوست داشته باشن اول خودت خودتو دوست داشته باش.

استارتر من باردارم،بچم پسره،مادرشوهرم وقتی شنید کاملا واضح تکون خورد و ناراحتشد میدونی چرا؟چون دختر ...

بیشتر مادر شوهرم تحریکش میکنه میگه فقط جمعه ها خونه هستی برو خوش بگذرون گفتنش راحته من خیلی عذاب ها کشیدم 

2706