2733
2739
عنوان

از ناراحتی تا صبح نخوابیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 25 پست
بیشتر مادر شوهرم تحریکش میکنه میگه فقط جمعه ها خونه هستی برو خوش بگذرون گفتنش راحته من خیلی عذاب ها ...

منم کشیدم

اما دیگه توخودم نمیریزم

تواونا میریزم

تواین۳سال همه جوره صداقتمو ب شوهرم اثبات کردم،نیت پاکمو

برا همین دیگه شوهرم باورم داره،بخدا سال اول مادر وخواهرش همش مینداختنش ب جونم،اما چن وقت پیش مادره خواست بدگوییمو کنه،شوهرم گف دیگه بسته میزنم خورد و خاکشیرت میکنم،تو فقط صداقت داشته باش،درست میشه

راسی منم شوهرم زیاد نمیاد خونه پدرم،برات مهم نباشه،خب هرکسی ممکنه یجایی راحت نباشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم کشیدم اما دیگه توخودم نمیریزم تواونا میریزم تواین۳سال همه جوره صداقتمو ب شوهرم اثبات کردم،نیت ...

مادر شوهر من خیلی دو رو هستن نفرت دارم ازش خوشحالم که شما ارامش پیدا کردین 

ممنونم 

هیچوقت بهش نگو چرا نیومدی باهام...اتفاقا وقتی اومد دنبالت بیشتر بگو و بخند تا حالش جا بیاد خوبیای خانوادتو زیاد جلوش بگو به خانوادت اهمیت بده...خودمون باعث میشیم شخصیتمون خورد بشه...هرچی ناراحتی داری تو دل نگه دار با پنبه سر ببر...هیچوقت مردا با دعوا و لجبازی و حاضرجوابی زنشون...تسلیم خواسته زنشون نمیشن...محبت اما به اندازه..نه افراطی نه در حدی که دلزده بشه سیرابش نکن بذار یکم تشنه محبتات باشه یکم تشنه حرفای قشنگت باشه..بیشتر خودت مهمی

2728
هیچوقت بهش نگو چرا نیومدی باهام...اتفاقا وقتی اومد دنبالت بیشتر بگو و بخند تا حالش جا بیاد خوبیای خا ...

عزیزم حرفات خیلی روم اثر گذاشت صدبار بخودم لعنت میفرستم که چرا اینقدر محبت میکنم

2740