2733
2739
عنوان

تعییین جنسیت

147 بازدید | 18 پست

اگر قرار باشه برای دومین بار. باردار بسم

دوست دارم قطعی تعیین جنسیت کنم

میتونید جه مراکزی انجام میدن

منظورم رژیم و این چیزها نیست

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

بچه اولتون دختره یا پسر؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورت لقاح مصنوعی هستش؟

اره دیگه

زیاد اطلاع ندارم البته

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2728
بچه اولتون دختره یا پسر؟

مهمه؟؟!!

مهمه؟؟!!

؟!

شما تاپیک زدی منم سوال کردم فکر نمیکنم جواب دادن بهش سخت باشه

اگر هم نمپسندید پاسخ ندید🌹

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
؟! شما تاپیک زدی منم سوال کردم فکر نمیکنم جواب دادن بهش سخت باشه اگر هم نمپسندید پاسخ ندید🌹

شما همیشه اینقدر عصبی هستی؟؟؟!!!

بله ترجیح میدم جواب ندم

بعنی هیچ کس اطلاعی نداره 

2740
شما همیشه اینقدر عصبی هستی؟؟؟!!! بله ترجیح میدم جواب ندم

مطمئنی خودت عصبی نیستی؟

بنظرم قبل از تصمیم به بار‌اری دوباره به روانپزشک مراجعه کن👌

اکثر مراکز ناباروری انجام میدن البته با هزینه آزاد که خیلی گرون میشه کم کمش باید 15 تا 20 میلیون در نظر بگیری واسه جنسیت قطعی که با ivf هست و کلی هم قرص هورمونی استفاده کنی

منم کلی تحقیق کردم اما دیدم اصلا نمیصرفه و بازم صد در صد نیست

مطمئنی خودت عصبی نیستی؟ بنظرم قبل از تصمیم به بار‌اری دوباره به روانپزشک مراجعه کن👌

خدا شفات بده فضول خانم

اکثر مراکز ناباروری انجام میدن البته با هزینه آزاد که خیلی گرون میشه کم کمش باید 15 تا 20 میلیون در ...

یعنی چی صد در صد نیست؟؟؟!!!

ای وی اف که صد در صده

درباره ای یو آی چیزی شنیدی؟؟؟

میگن کساییی که مشکل تخمک ندارن از این روش استفاده کنن

اما هزینه ای وی اف ۶-۸تومنه انگار

شما کدوم موسسه رو میگی

موسسه رویان

اونجا برا مشکلات خاص هست گمونم

2706