2733
2734

البته فکر کنماااا مطمئن نیستم.ما مستاجرشونیم ولی قراره ۲۰ روز دیگه بریم یجا دیگه اونم خونشو گذاشته بنگاه ک کرایه اش بده.امروز صبح یکی دوبار هی از طرف بنگاه اومدن نگاه کردن ماهم خواب بودیم.البته همسرم شب کاره بود و خیلی خسته 

.بعد ی بار ک ایفون زدن ما یکم دیر جواب دادیم اونا هم رفته بود بعد زنگ زدن ب برادرشوهرم ک مستاجرتون خونه نبوده .اونم بچه اشو فرستاد در خونه ی ما محکم محکم و تند تند در میزد در رو باز کردیم برادرشوهرم از طبقه بالا گفت بنگاه داره میاد .همسرم هم گفت بهشون بگو سر ظهر نیان من دیشب شب کار بودم الان صدبار از خواب بیدار شدم سردرد گرفتم.

بعد همیشه ک دامادشون میاد خونه ی ما میومد پیشش ولی امشب ک شوهرخواهرشوهرم خونمون بود نیومد پیشش.در خونشون هم ساعت ۱۰ قفل کرده بودن

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ادم بی ملاحظیه برادرشوهرم دفعه اول ک از بنگاه اومدن اصلا ب ما خبر ندادا بودن من تنها خونه بودم خواب هم بودم تا اومدم لباس بپوشم بعد در رو باز کنم یکم دیر شد شاید دو سه دقیقه بعد دیدم برتدرشوهرم کلید انداخت توی در میخواست بیاد تو😑😑😑😑خداروشکر از پشت کلید توی در بود باز نشد اگه باز میشد من تو بد وضعیتی بود.اصلا نمیگه شاید طرف دسشویی یا حموم بود

به درک که قهره .. برات مهم نباشه

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
2738
مهم نیست ولی میخوام بدونم از نظر شما هم قهر کرده؟

بهش برخورده شاید

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
ادم بی ملاحظیه برادرشوهرم دفعه اول ک از بنگاه اومدن اصلا ب ما خبر ندادا بودن من تنها خونه بودم خواب ...

خیلی کارش بدبود همونجا تذکرمیدادی... صاحب خونس ک باشه صاحب اختیارتون ک نیس

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔
بدرک ک ناراحت شده.اصلا فکرشو نکن

اونموقع ک همسرم گفت من خواب بودم صدای جاریمو شنیدم ک گفت تو بیخود کردی ولی مطمئن نیستم ک با ما بود یا با بچه اش🙄همش دارم میکم نکنه با ما بود

2706