2733
2739
عنوان

سونو وزن جنین

309 بازدید | 43 پست

هفته ۳۰ بارداری رفتم سونو وزن جنین ۱۴۰۰بود بنظرتون وزنش کمه یا نه؟ آب دور جنین هم گفت ۱۰ لب مرزه با اینکه خیلی آب میخورم نمیدونم چرا اینجوری شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من هفته 30 حدود 1/500 بود. بدنیا اومد 2/800 بود که کم بود اصلا تو خانواده زیر سه و نیم سابقه نداشته

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2731
واسه من هفته 30 حدود 1/500 بود. بدنیا اومد 2/800 بود که کم بود اصلا تو خانواده زیر سه و نیم سابقه ند ...

واقعا؟

پس این جدول اشتباهه؟ یا شما ماه اخر جنین وزن کم گرفته؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2740
واسه من هفته 30 حدود 1/500 بود. بدنیا اومد 2/800 بود که کم بود اصلا تو خانواده زیر سه و نیم سابقه ند ...

منم تو خونواده خودم وزن زیر سه و نیم نبوده میترسم خیلی کم وزن بدنیا بیاد اذیت بشم ماه های اول

واقعا؟ پس این جدول اشتباهه؟ یا شما ماه اخر جنین وزن کم گرفته؟

نمیدونم خودمونم تعجب کردیم.البته کلا اشتهامم کم بود مثل بقیه نمیخوردم.مخصوصا شام

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

خانما ۳۰ هفته طبق تاریخ پریود رفتید سونو یا طبق سونوهای قبلی؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706