2733
2734

تقریبا همه ی لیدی های عزیزاز جمله خودم‌ مثل شما هستیم  

خدا به هممون برکت بده که بتونیم این تراپی خاص و ویژه و موثر  رو داشته باشیم  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با باشگاه رفتن با خرید با اشپزی با تمیز کردن خونه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738

پولم زیاد باشه خرید میکنم مثله لباس و لوازم آرایش و طلا 

کم باشه غذا سفارش میدم

نداشته باشمم مرغ برای کباب خرد میکنم بساط پیکنیک میچینم

تیپ خوشگلم میزنم میریم بیرون

اینچیزا تو روحیه ام خیلی تاثیر داره

چقد باکلاسید من تا یکیو جر ندم آروم نمیشم

یعنی شما بین خریدن یه کفش شیک با کیف دستی  ست خودش دعوا کردن با یکی دیگه  روبرای اروم شدن انتخاب میکنی؟وجدانا؟   

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
پولم زیاد باشه خرید میکنم مثله لباس و لوازم آرایش و طلا  کم باشه غذا سفارش میدم نداشته باشمم ...

ماشین دارین😋

مامانم اسمانی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوست داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم

نه من عصبی میشم دستمال وجارومیگیرم دستم هی همه جارومیسابم میسابم هااا درکابینت هارو میکوبم ظرف میشورم و...

هیچیم مث آدم نیست خدا مردم خوشگل میکنن میرن بیرون من کوزت میشم

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤
2706