2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینجاهم بزلرش ببینیم درسته

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2740

یه بار یه جدول چینی از اینترنت گرفتم چک کردم اشتباه بود ولی یه برنامه بود اسمش نی نی بان بود تعیین جنسیت بر اساس جدول چینی میکرد با بیشتر از ۱۵ نفر امتحانش کردم تقریبا ۱۱ یا ۱۲ موردش درست بود 

نه ندارم...سرچ میکنم پیدا میکنم

سلام عزیزم، یک مستند بسیار تاثیرگذار راجع به تاریخچه تغییرات حجاب و انقلابهای جنسی در غرب هست، اینکه غرب در طی صد سال گذشته چه تجربه هایی رو در این مسیر پشت سر گذاشته و ما که حالا اول این راه صدساله هستیم چطور میتونیم از تجربیات اونها استفاده کنیم، کارگردانش حسین شمقدری هست، من فایلش رو از یکی از دوستانم گرفتم، ولی از این سایت میتونی هر سه قسمتش رو دانلود قانونی بکنی
https://www.1film.ir/
دانلودش هزینه داره ولی واقعا این هزینه ی زیر بیست هزارتومن در برابر زحمت کارگردانش چیزی نیست، اگر برات مهمه بخر و بادقت ببین

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌