2737
2739
عنوان

جدولی چینی اصلی

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم، یک مستند بسیار تاثیرگذار راجع به تاریخچه تغییرات حجاب و انقلابهای جنسی در غرب هست، اینکه ...

ممنون

دان میکنم حتما.شبای زمستون خیلی حال میده مستند.پارسال کلی فیلم قدیمی و مستند انقلابی دیدم.

2728
ممنون دان میکنم حتما.شبای زمستون خیلی حال میده مستند.پارسال کلی فیلم قدیمی و مستند انقلابی دیدم.یکی ...

من ندیدم اونو، میرم دنبالش، سری های "خارج از دید" هم خوبن، توی عید تلویزیون چند قسمتشو پخش کرد

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
ممنون دان میکنم حتما.شبای زمستون خیلی حال میده مستند.پارسال کلی فیلم قدیمی و مستند انقلابی دیدم.یکی ...

چقد اسم کاربریت شبیه منه😆😅

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..
من ندیدم اونو، میرم دنبالش، سری های "خارج از دید" هم خوبن، توی عید تلویزیون چند قسمتشو پخش کرد

اونم خوبه...گفتم نترکوننم پاک کردم اون قسمت پیاممو...همه شونو اعدام کردن و بدون اینکه قبری داشته باشن تو گور دسته جمعی ریختن...از خانواده هاشون میگفتن که تن های اجساد رو پرنده ها نوک میزدن تیکه پاره میکردن😔😔

2740
اونم خوبه...گفتم نترکوننم پاک کردم اون قسمت پیاممو...همه شونو اعدام کردن و بدون اینکه قبری داشته باش ...

😢😢😢😢 روحیه م خیلی حساسه ولی حتما می بینم، لازمه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌