2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببخشید ولی چِندِشِ😖

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

راست میگی. تو سلیقه ما نیست!

به نظرم هر چیزی نرمالش شیکه و خارج از اون خزه. هیچوقت خانومایی که در عمل ها یا کارهای زیبایی افراط میکنن رو درک نکردم. ناخن بلندو کاشت و ژلیش و اینا همش خوشگله. اما در سایز و حد نرمالش.

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

خو حالاچرا ناخناتو این مدلی گرفتی انگار میخوای چنگ بزنی ادمو..دستتو رو یه میز صاف هم میذاشتی میدیدیم..اینجوری بلندترازچیزی که هست نشون میده

مبارک باشه.

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑

چطوری کاراتو انجام میدی؟؟؟

مثلا بخوای چیزی رو رنده کنی یا  بادمجون یا سیب زمینی رو پوست میگیری

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!