2733
2739

واا دیووونه چیشده عزیزم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

چی شده انگار خیلی شاکی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا خواسته ک اومدیم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2738

نصف شب ادم کله اش میپوکه انقد فکر میاد تو سرش بگیر بخواب فردا تشکرم میکنی واسه به دنیا اومدنت

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

این خودخواهی یه پدر و مادر هست که یه بچه رو واسه لذت خودشون به این دنیا بیارن،وقتی هم میپرسی چرا جواب درستی نمیدن.حتی اگه شرایط اونا از نظر فرهنگی و مالی خوب باشه کار خوبی نیست وقتی ژن خراب دارن بچه بیارن.

طرف موهاش ریخته و کوتاه قده و بسماری خاص داره اقوام درجه یکش و اعصابش ضعیفه کلی بچه اوروه همه موهاشون ریخته و روانی شدن و اونا هم میشن پدر و مادر و این سیکل معیوب ادامه داره.اونم تو این جامعه که همه میز ظاهره و برتری شده پول و چهره

طرف فقیره بچه میاره بدبختشون میکنه بعد میگه به بچه های فلانی نگاه کن.خب بی معرفت اون بچه که اختیاری نداره بیاد تو این دنیای کثیف و خودشم بشه یه اشغال 

طرف پول داره ولی فرهنگ نداره بچه میاره

این چه کاریه واسه دل خودشون بچه دار میشن

میدونستی یکی از بزگرترین سوالات زیستی جهان اینه که انسان چدا بچه میاره؟

با این حال ادما دوست داره جاودانه باشه و منم با این طرز فکر بچه دوست دارم اما بچه دار شدن واسه هر کسی درست نیست

خودمم بچه دوست دارم ولی بخدا میدومم لایقش نیست

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
این خودخواهی یه پدر و مادر هست که یه بچه رو واسه لذت خودشون به این دنیا بیارن،وقتی هم میپرسی چرا جوا ...

صدملیون لایک 

بازم شکر تنمون سالمه اگه بخوایم شاید بتونیم از زندگی لذت ببریم خدایاشکرت  

ولی من تو همه کارام گره میفته دست رو هر چیزی میذارم توش گره میفته خسته شدم

میشه برام دعا کنین😍😍😍
صدملیون لایک  بازم شکر تنمون سالمه اگه بخوایم شاید بتونیم از زندگی لذت ببریم خدایاشکرت   ...

چون همه این گره ها رو با انرژی منفی دور خودت جنع کردی 

ببین دوستم ی دوره ای از زندگی یهو همه چی باهم اتفاق میوفته برای اکثر ادمها ام پیش میاد 

ولی بدون بهدش پر از خوشی وراحتی 

فقط ی دوره ممکنه پشت هم بد بیاد 

منم الان دقبقا تو اون دوره ام ک همه چی پیچیده بهم و فقط زمان درستش میکنه

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
2706