2737
2739
عنوان

زن داداشم بارداره بیاین سوال دارم

178 بازدید | 9 پست

سلام دوستان. زن داداشم تقریبا پنجاه روزه بارداره و امروز جواب آزمایشش رو گرفته گفتن کم خونی شدید داره جوری که رنگ و رو شم تیره شده. شنبه میره پیش متخصص ولی خیلی استرس داریم کسی اینطور بوده؟ دارو میدن درمان میشه؟ بچه مشکل دارنشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زایمان زود رس کم خونی ها رو تهدید میکنه . تا بره دکتر فولیک اسید ۵ میلی بخره نه یک حتما ۵ بخره بخوره . تا هم جنین اسیب مغزی نبینه هم زایمان زودرس نداشته باشه . بعد ماه سه هم دکتر میگه خودش چیکار کنه .

منم کم خونی شدید داشتم .

نگران نباشید

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
زایمان زود رس کم خونی ها رو تهدید میکنه . تا بره دکتر فولیک اسید ۵ میلی بخره نه یک حتما ۵ بخره بخوره ...

ممنون عزیزم. منم وقتی تو اقدام بود بهش گفتم فولیک اسید بخور اما فک کنم نخورده.

2738
ممنون عزیزم. منم وقتی تو اقدام بود بهش گفتم فولیک اسید بخور اما فک کنم نخورده.

فولیک اسید خیلی خیلی مهمه 

خودت برو بخر بده به زور بخوره 

عجب کاری کرد 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....