2737
2734
عنوان

گپ کنکوریای 99تجربی

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حضوری بعدشم با حوصله باشه از ساعت مطالعه پایین کم کم بیارتت بالا  تحقیق کن خوب من تلفنی گرفت ...

میدونی سر دوراهی گیر کردم من حتمن میخوام رتبه برتر باشه یا حداقل زیر ۱۰۰ اینایی ک تلفنی ان رتبه برتر هم توشون پیدا میشه ولی حضوریا ک من تا حالا تو شهرمون ندیدم از طرف دیگه هم میگن تلفنی خوب نیست واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

2728
خب بگو نکته هارو میشنویم ببینیم چی تو چنته داری

یعنی من همیشه شمارو توی تایپیکای کنکوری میبینم منو یادت نیست ؟. بارها باهم حرف زدیم

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗

بچه هاي من پزشكي ميخونن ديگه تجربه زيادي دارم 

بهتون توصيه ميكنم خودتون را درگير گروه و تل نكنيد 

برنامه ريزي خوب داشته باشيد 

روابطتون را محدود كنيد و چند نفر كه انگيزه بده هستند را در دسترس خودتون نگه داريد 

حتما هم يك مشاور خوب داشته باشيد 

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦
میدونی سر دوراهی گیر کردم من حتمن میخوام رتبه برتر باشه یا حداقل زیر ۱۰۰ اینایی ک تلفنی ان رتبه برتر ...

اخه تلفنی اکثرا درست حسابی چکت نمیکنن

مخصوصا این مشهورا که سرشون شلوغه

البته میشه یک ماه گرفت ببینی چ جوره

2740
ممنون عزیزم🎈

زیست پیشنهاد میکنم از تدریس و روشای رضا امیر استفاده کنی شماکه میخوای ۹۹ بمونی یک سال وقت داری بهترین روش برای زیست خوردن کتاب و اینکه زیاد تست تالفی نزنی بری خودت براساس الگوهای کنکور جمله صحیح و غلط طرح کنی این روشو رضاامیر کامل توضیح داده‌

از درسای دیگه هم سوال داشتی درخدمتم

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗
2706