2733
2734
عنوان

گپ کنکوریای 99تجربی

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 106 پست

من سرکلاسای دکتر کرامتم رفتم واسه زیست که به نظرم جز بهترینای زیست طراح قلم چی هم هست گفت بهترین روش زیست زیاد خوندن کتاب و اینکه تست تالیفی کم بزنین زیاد درگیر تست تالیفی نشین و خودتون طرح کنین 

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗
زیست پیشنهاد میکنم از تدریس و روشای رضا امیر استفاده کنی شماکه میخوای ۹۹ بمونی یک سال وقت داری بهتری ...

رضا امیر کیه؟

ی سوال دیگ

من تا حالا چیزی نخوندم برای ۹۸😐ب نظرت کی ب خونواده بگم چ جور بگم😑

و اینکه چطور ساعت مطالعمو از صفر بیارم بیرون 

ب نظرت از الان برم مشاور بگیرم؟

تا قبل از سال کنکورم خیلی درسخون بودم ولی این دو سال کاملا بی اراده شدم

میشه اشتباهات سال کنکورت بگی؟تا من مراقب باشم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بااین روش چند میزنی ؟ چقدر مطمینی ب این روش؟

من زیستم نقطه قوتمه تمام کتابای بازارو کار کردم دی وی دی دیدم کلاس حضوری رفتم کلاس انلاینم داشتم این بهترین روشیه که کشف کردم 

زیستم همیشه بالای هشتاده سوالای سه سطحی کانون برام مثل اب خوردن در این حد دیگه بدون 

من زیستم نقطه قوتمه تمام کتابای بازارو کار کردم دی وی دی دیدم کلاس حضوری رفتم کلاس انلاینم داشتم این ...

اگ خودت دوست داری میشه تراز قلمچیت رو بگی؟من هنوز ثبت نام نکردم میخوام از تابستون برم.خوبه بنظرت؟

2731
رضا امیر کیه؟ ی سوال دیگ من تا حالا چیزی نخوندم برای ۹۸😐ب نظرت کی ب خونواده بگم چ جور بگم😑 و ای ...

یکی از بهترین معلمای زیست کشور معلم علامه حلی تهران 

این دوهفته رو بشین درحد ۱۸ ساعت بخون تا رتبتو از نجومی شدن نجات بدی اگه میخوای ۹۹ بمونی باید این دوهفته رو بخونی تا از تتبلی و بی انگیزگی نجات پیدا کنی وگرنه ۹۹مثل برق میگذره این اشتباه رایج کنکوریاست 

تو بخون بذار نتایج بیاد بعد بگو میخوام بمونم میخوام تلاش کنم تا به رویاهام برسم یکم گریه و زاریهم بکن دلشون بسوزه

من زیستم نقطه قوتمه تمام کتابای بازارو کار کردم دی وی دی دیدم کلاس حضوری رفتم کلاس انلاینم داشتم این ...

ینی با روش رضا امیر اینطوری شدی؟

من اصلا زیست نمیدونم چ جور بخونم نقطه ضعفمه

رضا امیر کیه؟ ی سوال دیگ من تا حالا چیزی نخوندم برای ۹۸😐ب نظرت کی ب خونواده بگم چ جور بگم😑 و ای ...

ببین من خودم اصلا با مشاور حال نمیکنم و پیشنهاد نمیدم مگه اینکه رتبه برتر کنکور باشه خودش این یک 

دومن لزومی به مشاور نمیبینم میتونی بری سایت انجمن کنکور مصاحبه های بچه های برترو بخونی اونجا کلی چیز میز یاد میگیری بعد تجاربشونو یادداشت کن 

۱۸😐😐ب نظرت میشه اخه چن ماهه صفرم 😭

باید بشه اگه نخونی ۹۹ روهم از دست میدی بدو برو یه برنامه بریز از همین الانم میشه عمومی رو به شصت هفتاد رسوند با زرد قلم چی 

اختصاصی هم از صفر به بیست یا سی حتی چهل پنجاهم اگه قوی میشه رسید

ینی با روش رضا امیر اینطوری شدی؟ من اصلا زیست نمیدونم چ جور بخونم نقطه ضعفمه

نه بابا من کلان زیستم خوبه میگم من نشر الگو خیلی سبز فاگوزیست ایکیو مهروماه و تدریس چند استاد برتر داشتم واسه همین زیستم عالیه کتابا بارها بارها خوندم 

باید بشه اگه نخونی ۹۹ روهم از دست میدی بدو برو یه برنامه بریز از همین الانم میشه عمومی رو به شصت هفت ...

واقعا عمومی ۶۰ میشه😐تا حالا چیزی نخوندما

ینی فقط تست کنکور بزنم؟پس کی بخونمش؟

حالا غیر از اینا برای ۹۹ من خیلی معتاد نتم اینم ی راه حل میدی

اگ خودت دوست داری میشه تراز قلمچیت رو بگی؟من هنوز ثبت نام نکردم میخوام از تابستون برم.خوبه بنظرت؟

من قلم پارسال ترازم شش هزار بود امسال نرفتم دیگه خودم تو خونه ازمون میگرفتم از خودم 

ببین قلم و کلان ازمون عالیه چرا چون تورو به خودشناسی میرسونه و باعث رشد و پیشرفتت میشه 

درصورتی که از ازمونات درس بگیری و دفتر برنامه ریزیو پر کنی نه که اگه ترازت کم شد ناامید شی و جا بزنی 

اوووه چقد کتاب چن ساعت میخونی مگ؟

خب من سه سال دارم کنکوری میخونم از بهمن ۹۵ اینارو طی دوران مختلف خوندم 

حتی کتاب نشرالگو و ایکیو چندباز زدم 🥴🥴

2706