2733
2734
عنوان

خانوما یه خبر خیلی بد خیلی حالم داغون و خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 67 پست

خانومای گل مرسی که هم دردی کردین و کامنت گذاشتین. امیدوارم هر چی شر و بد شگونی هست از سر همه رفع بشه 

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طلسم و جادو واقعا وجود داره. منم یکیو میشناسم که سه نفر باهاش مشکل مالی داشتن. دو نفرشون که خواستن حقشونو بگیرن یکی خودش، و اون‌یکی هم یکی از اعضای خانوادش توی جوونی ظاهراً سکته کردن و مردن. سومی هم دیگه جرئت نکرد کاری کنه چون میدونست طرف اهل جادو و این چیزاس. 

خدا نگذره از آدمایی که با زندگی مردم بازی میکنن... 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بابا بس کنید تروخدا خرافه پرستی تا کی

اگه با دعا میشه ادم کشت... سران مملکت این دعا نویس ها رو اجیر کنن این ترامپ رو بکشیم راحت شیم😖😖😖😖

مرگ و زندگی دست خداست... اون بچه هم خدا بیامرزتش و به دختر عموی شما هم شعور بده.... 

مهاجرت میخواد بکنه ولی تا این حد بی شعوره

مادرش کجاست؟

نمیدونم. زن عموم خبر فوت بچه رو به من داد. حتما به مادرش هم خبر دادند

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
کاش لال میشد و به من نمیگفت میخواد این کارو بکنه. الان اینقدر اعصابم خورده که میخوام برم جرش بدم و ا ...

نه نکن این کارو عزیزم براخودت شر درست نکن.شرمیشه برات شک نکن.ازطرفی به قول دوستمون شاید نکرده ودر حد حرف بوده یا هزار چیزدیگه.خودتو ناراحت نکن کاریه که شده بچه زنده نمیشه اما با لو دادنش زندگی تو خراب میشه واگر شوهرش بفهمه خدا میدونه چه چیزایی پیش میاد.فقط سوال من اینه الان نمیدونی خوشحاله یاناراحت؟

2738