2733
2739
واقعا نداره.به هرکی پول قرض داد چندماه بعد خودش چتدبرابرش بدهکار شد اون نفرم بدهیشو نداد.چتدوقت پیش ...

وای  چه ادم بی صفتی 

چهت ظهور و فرج مولامون صلوات 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا تو محل کارم زیراب زنی زباده ولی هر وقت کسی میاد ادره تا جاییکه بتونم کارش رو راه میندازم و راهنم ...

وای من این جور جا ها که میرم اولش بدجوری گره میوفته بعدش نمیدونم چی میشه انگار یا حلال مشکلات برام پیدا میشه خودمم تعجب میکنم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

منو شوهرم مثل همیم حتی بچه هامون تا اونجایی که بتونیم به آدم ای نیاز مند کمک می کنیم 

کار خیر فقط پول نیست 

ما چند شب پیش تو پارک بودیم یه خانواده هم تقریبا نزدیک ما نشسته بودن 

مرده اومد پشیمون واز شوهرم سوال کرد که لوازم برقی کجا ارزونه که بده اونجا و شوهرم بهش آدرس داد

بعد از شوهرم پرسید تو پارک امنه واسه استراحت وخواب

بعد شوهرم گفتش

خدایا شکرت  که دوباره مامان شدم 😍😍😍😍😍   خدایا خودت مواظب نی نیم باش 😍😍😗😗            الهی به امید خودت 😗 👐 👐
2731
اتفاقا گذرش افتاد باز شوهرم کمکش کرد.رفت مشهد پول کم آورد.زنگ زد شوهرم ریخت به حسابش.طرف سید بود گفت ...

خدا خیرتون بده و بهتون عوض بده 

چهت ظهور و فرج مولامون صلوات 
اتفاقا گذرش افتاد باز شوهرم کمکش کرد.رفت مشهد پول کم آورد.زنگ زد شوهرم ریخت به حسابش.طرف سید بود گفت ...

شوهرت چه ساده اس من اگه بودم دیگه توف تو صورتش نمینداختم چه برسه دوباره کمکش کنم

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بله امنه 

چادر دارید 

مرده گفتش نه و شوهرم ناراحت شد 

گفت بدون چادر اونم با دوتا بچه نمیشه که وما همونجا بهشون پیشنهاد دادیم که بیان خونه ما 

و اون خانواده خیلی خوشحال شدن واومدن

الان چند روزه همش زنگ میزنن که بریم اهواز  

خدایا شکرت  که دوباره مامان شدم 😍😍😍😍😍   خدایا خودت مواظب نی نیم باش 😍😍😗😗            الهی به امید خودت 😗 👐 👐
2740
شوهرت چه ساده اس من اگه بودم دیگه توف تو صورتش نمینداختم چه برسه دوباره کمکش کنم

اره خیلی ساده است.همیشه دعوامون میشه سر این کاراش.ولی چون اون آقا سید بود وسفر مشهد بودخودم هم موافق بودم کمکش کنه😁

اره خیلی ساده است.همیشه دعوامون میشه سر این کاراش.ولی چون اون آقا سید بود وسفر مشهد بودخودم هم موافق ...

خیلی مهربونی 😍😍😍