2410
2553

من خودم هر وقت  به کسی کمک مادی میکنم نتیجش رو تو زندگیم می بینم و یک طورهایی اون پول به خودم برمیگرده 

چهت ظهور و فرج مولامون صلوات 

کار خوب و جار نمیزنن حتی اگه به کسی کمک کردی به هیچ کس،نگو اینجوری ثوابش بیشتر میشه برات 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شوهر من به هرکی کمک مادی کرده بعد خودش به مشکل خورده.نمیدونم دلیلش چیه؟

دستش نمک نداره 😂😌

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
توفضای مجازی اشکال نداره اتفاقا چندنفر هم یاد میگیرن خوبه

اره حالا من که کاری ندارم اتفاقا خوبه اینجا یاد آوری میشه ولی من برای زندگی واقعیش گفتم که نگه چون میگن خدا اجر ش و بیشتر میکنه 

2714
کار خوب و جار نمیزنن حتی اگه به کسی کمک کردی به هیچ کس،نگو اینجوری ثوابش بیشتر میشه برات 

عزیزم ما اینجا همدیگه رو نمیشنلسیم بعدش هم میگیم تا از هم انرژی مثبت بگیریم و به کارهامون ادامه بدیم 

دستش نمک نداره 😂😌

واقعا نداره.به هرکی پول قرض داد چندماه بعد خودش چتدبرابرش بدهکار شد اون نفرم بدهیشو نداد.چتدوقت پیش هم ضامن همکارش شد بعد که خودش خواست وام بگیره به همون همکار گفت ضامنم میشی؟اونم گفت شرمنده.به همین راحتی 

شوهر من به هرکی کمک مادی کرده بعد خودش به مشکل خورده.نمیدونم دلیلش چیه؟

ماهم همینیم

شوهرموخیلی ازادگذاشتم تورسیدگی به پدرمادرش تاوقتی زنده بودن ویه شخص سیدی که توفامیلشون بودوازنزدیکانشه،ولی هیچی دست مونگرفت بدتراززندگی عقب موندیم خیلی

واطرافیان،جاری برادرشوهرایی که به این کاراکاری نداشتن ومارمولک بازی داشتن کلی پیشرفت کردن والان شکرخداوضعشون خیییلللی ازمابهتره وکلی پیشرفت کردن

نمیدونم حکمتش چیه??

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

کلا تو محل کارم زیراب زنی زباده ولی هر وقت کسی میاد ادره تا جاییکه بتونم کارش رو راه میندازم و راهنمایی میکنم خودم هم هر وقت یک اداره ای میرم یکی پیدا میشه که کارم رو راه بندازه 

واقعا نداره.به هرکی پول قرض داد چندماه بعد خودش چتدبرابرش بدهکار شد اون نفرم بدهیشو نداد.چتدوقت پیش ...

وای چه نمک به حروم حالا ناراحت نباش گذر گربه در قصابی میوفته 

2706