2737
2734
عنوان

با همسر درمورد چه مسائلی صحبت میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟ یعنی ایشون میان و یه سلامی میدید بهشون و همین؟

🤔🤔🤔🤔اره چیزی یادم نمیاد الان..

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2731

راجع به اتفاقات روز

اتفاقات آینده و گذشته

مسائل فرهنگی

عقیدتی

خیالی

تربیتی

فلسفی

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

مثلا الان اون از ساعت۴خواب بود پاشده جلو تیویه..منم تو اتاق دراز کشیدم...

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2740

من شروع به صحبت میکنم مثلا فلان مانتو دیدم میخوامش یا اینکه ما از الان برنامه ریزی میکنیم عید کجا بریم مسافرت یا اینکه راجب جابه جایی وسایل خونه نظر میدیم...

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

کتابایی که خوندیمو واسه هم توضیح میدیم ، در ارتباط با اینده ، در مورد ارزوهامون ، اینکه اگه پولدار بودیم چیا میخریدیم ، در مورد خاطرات خوبمون مثلا من میگم ۱۰ تا از خاطرات خوبی که فکر میکنی من یادم نیستو بگو 

در مورد ادیان حرف میزنیم و تقریبا از همه چی میگیم 

شوهرم سخت طرفدارخانماییه که همسراشونبهشون بهانمیدن وبه عنوان یه شی جنسی میبینن وتحقیرشون میکنند هست .نمونهدهایی که تومحل کارش بین همکاراش میبینه روباهم درموردشون صحبت میکنیم طرفدارحقوق زنه وبرالری زن ومرد.تواین زمینه خیلی صحبت میکنیم نتیجشومیبره میکوبه توسراون مردای نامردونصیحتشون میکنه اونام درحماقتشون همچنان باقی موندن

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
پس بیشتر حرص میخورید؟

آره خیلی . قبلنا خیلی اهل سیاست اینا نبود الان اوضاع اقتصادی داره بهش فشار وارد می کنه قاطی می کنه 

البته خاطرات قبل و بعد از ازدواج هم مرور می کنیم باهم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2706