2737
2739
عنوان

بین شوهر آشغال و خانواده آشغال ترم کدوم رو انتخاب کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 56 پست

بچه ها خوب لابد یه چی دیذه و میدونه ک میگه

کل سی چهل سال زندگیشو وقت نکرده بنویسه تو این دو دقه ک ازش ایراد میگیرید و میگید فقط همین؟؟

!!!

عجب

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا پول خودش بوده

نبايد طلب كار باشي تو اين اوضاع اقتصادي هر كسي اختيار مالشو داره حتي باباتم بود نيمداد نبايد طلب كارش بشي حتي بدوني داره و نياز نداره اون روز 

يك صلوات واسه ني ني دار شدن همه اونايي كه ارزو ني ني دارن:)💔
2731
باور کن عنوانتو خوندم فکر کردم شوهرت تو خونه به مرز جنون رسوندتت خانوادتم هیچجوره پشتت نیستن و تیکه ...

احتمال داره باشه

وقت نکرده بنویسه هنوز....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

واقعا درک نمیکنم چرا تاپیک میزنن بعد یهو غیب میشن؟؟؟؟😑😑 

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

اين خانوم شوهرش هيچ پولي بهشون نداده گذاشته رفته 

ديروز تاپيك زدن ك ي بخشي از وسايل قيمتيشونو بفروشن براي خرج روزمرشون 

خدايي شرايط سختي دارن درك كنين 

من خوندم تاپيك هاشونو قبلا

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
اين خانوم شوهرش هيچ پولي بهشون نداده گذاشته رفته  ديروز تاپيك زدن ك ي بخشي از وسايل قيمتيشونو ...

ممنونم آره همه ی وسایل به درد بخورم رو گذاشتم تو دیوار هنوز کسی نخریده تا الان 

2740
ینی چی خانواده اشغال ترم😑خانوادت بدم باشن نباید لغب اشغال بهشون بدی

خیلی بدن طوری که نه حمایت میکنن طلاق بگیرم نه حمایتم کردن دکتری بگیرم نه حمایتم میکنن حداقل یه جایی اجاره کنم برم اونجا حتی وقتی خواستم آپاندیس عمل کنم گفتن به ما ربطی نداره ما نمیتونیم بیایم بیمارستان حتی یه قرون پول بهم نمیدن هیچی هیچی هیچی 

ماشينتون به اسم كي بود؟

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
خب میگی‌شوهرت حساب کرده چرا میگی آشغاله

ولمون کرده رفته بدون خرجی منم و یه دختر دوسال و نیمه همیشه تنهاییم وسایلم رو گذاشتم تو دیوار خرجی ندارم الانم ماشین رو رفت گرفت که دیگه کاریش نداشته باشم  

2706