2737
2734
عنوان

خانومایی ک انگلیسی بلدید در جواب این چی بگیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 113 پست
شما نوشتی : تو خوش آمدید هستی

نه 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

your welcome میشه خواهش میکنم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2742
خوش بحال اونایی ک اینا رو بلدن❤️😭 .  شمام خودت بلد بودی ؟ خدایا کاش زبانو ادامه میدادم لعنت ب ...

هیچ وقت واسه زبان خوندن دیر نیست من ۲۲ سالگی شروع کردم به زبان خوندن الان ترم دیگه وارد upper intermediate میشم احتمالا 

الانم ۲۵ سالمه ۲۲ سالگی تا ۲۳ سالگی خوندم ولش کردم تا اسفند امسال استارت زدم فشرده دارم ایلتس میخونم دیر نیست که هبچ وقت

2740
ن عزیزم . بعد از r ،باید e هم بیاد .در غیر این صورت اشتباهه

اره عزیزم 

کلا درست گفتی

هیچ وقت واسه زبان خوندن دیر نیست من ۲۲ سالگی شروع کردم به زبان خوندن الان ترم دیگه وارد upper interm ...

افرین 

در صورتی ک مغز ادم بکشه عزیرم . من نمیدونم بطاطر افسردگی بود بخاطر زایمان و بچه داری و تنهایی بود بخاطر واکسن کرونلگا بود یا چی که کلا حافظه ام کند شد هیچی یادم نمیمونه اخه من چجوری بخونم باز. برم کلاس همش باید خجالت بکشم 

افرین  در صورتی ک مغز ادم بکشه عزیرم . من نمیدونم بطاطر افسردگی بود بخاطر زایمان و بچه داری و ...

بهونه نیار خواهر من مشکوک به ام اس هستم بینایی یع چشمم رو‌۶ ماه پیش اژ دست دادم یه کوه کورتون گرفتم تا درست شد بدنم خسته و توانایی قبل ندارم شکست عشقیم خوردم ترم اخر ارشدم هستم باید دفاع کنم توی خانواده پر تنش هم هستم و کلی مشکل باید مبارزه کنی با حس های منفی اتقافا برات میشه یه انگیزه و به افسردگیت غلبه میکنی

2706