2733
2734
عنوان

خانومایی ک انگلیسی بلدید در جواب این چی بگیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 113 پست
اره بخدا .از اولین پست شروع کرد و گفت نوشتم تو خوش امدید هستی😭فک کن ب معلم دخترم اینطوری بگم 💔

از شانست یه ادمی که معلومه سطح زبانش ضعیف خورد به پست اولتت و جالبه دائم هم با قطعیت  میگفت اشتباه کردی ....

وقتی گوگل هست یه سرچ ادم میکنه بعد عین فیلسوفا با قاطعیت میگه اشتباهه اشتباهه!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲اما زندگی هنوزم قشنگیاشو داره حتما ادامه بده زبان رو روحیتو عوض میکنه

ان شاالله گلم مرسی ممنونم از امیدی ک میدی و ان شاالله خدا بهترین ها رو واسه خودت رقم بزنههههه😍

اسی تو که ماشالا بلدی دیگه کمک میخوای چیکار😂

ن بابا عشقم من یور ولکامو همینطوری ک زبونی میگیم برا اون معلم نوشتم و بعد اومدم اینجا بپرسم دیگه جی میتونستم در جواب بگم ؟ک ی سری ها اومدن گفتم وای همینم اشتباه نوشته و فلان 🥲🥺

موفق باشی عزیزم😍 . میتونم دوباره ازت بپرسم اگه چیزی ذهنمو مشغول کرد؟ راستی سطح بندی ها چطوریه؟ می ...

(مبتدی/ پایه)

A2 (کمی بالاتر از مبتدی)

B1 (متوسط)

B2 (بالاتر از متوسط)

C1 (پیشرفته)

C2 (فوق پیشرفته)

مرسی قربونت

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری