2737
2739
عنوان

کسی هست که بدونه شوهرش قبل ازدواج با کسی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1116 بازدید | 86 پست
حیف نمی تونم اینجا بگم مرد پاک و مرد هفتخط تو اولین رابطه قابل تشخیصه

بگو اگه میدونی.

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم ۱۸ساله شد رفت سربازی ۲۰ساله شد ازدواج کردیم الانم ۱۳سال گذشته ‌از۱۵سالگی هم عاشق خودم بود میدونم تو گذشتش هیچی نیست چون ۱۳سال باهاش زندگی کردم ومیدونم‌پاک پاکه 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2731

من برام مهم بود چون برای خودم اولین کسی که تونست عشق تو دلم بیاره همسرم بوده دلم میخواست که اونم مثل خودم باشه که خداروشکر همینطور بوده اولین و آخرین همدیگه ایم خداروشکر 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2738
آفرین بهش شجاعتش و خوشم اومد

شجاعت نبود صداقت بود. منم از صداقتش خوشم اومد میتونست نگه.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2706