2726

منظورم از بودن دوست دختر و دوست معمولی نیستا. منظورم رابطه کامله. براتون مهمه؟؟؟؟ فکرتون درگیر نمیشه کی بوده و چه جوری بوده؟ اصلا سالم بوده یا نه؟ 

میشه واسه سلامتیم یه صلوات بفرستی!!!😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظرم خیلی خیلی مهمه

میگه نبوده اونطور با کسی ولی اگه میدونسم هس خیلی ذهنم درگیر میشد بیشتر بخاطر بهداشت و اینا

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2728

اصلا برام مهم نيست هيچوقتم در مورد گذشتش نپرسيدم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

منم مجردم   !! ولی اینو میدونم گذشته همسرم  اگه  اسیبی ب ایندمون نزنه  برام مهم نیست ! ب گذشته ادما کاری نداشته باش  همه یه گذشته ایی دارن 

یه صلوات واسه آرامش خودم و خودت بفرست❤

توی این زمونه کمتر پسری هست کدوست دختر نداشته باشه و وقتی وارد این رابطه میشه هدفش هم فقط ارضا کردن خودشه .... 

مال خودم رو نمیدونم ولی اگه انجام داده باشه و توبه کرده باشه میبخشمش و فراموشش میکنم

چرا اتفاقا خیلی مهمه . اینقدر قضیه رو ساده نبینید 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2706