2733
2739

من با فلفل دلمه و هويج و پياز فراوون ٤٥ دقيقه ميذارم بپزه بعد پياز داغ درست ميكنم مرغو با ادويه و پياز داغ سرخ ميكنم و آب ميريزم و ربمم سرخ ميكنم خيلي كم و ميذارم تا جا بيفته خيلي خوشمزه ميشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من اول مرغ رو می پزم با چوب دارچین و پیازو سه حبه سیر و نمک و فلفل و زردچوبه بعدش که پخت پیاز داغ میگیرم مرغو میزارم توش بهش ادویه های مختلف هرچی دم دستم بیاد میزنم رب هم میزارم با آب کم به خوردش بره .

[QUOTE=94363064]خب ل ما هم یاد میدی؟ واقعا مهمه برام ک خوشمزه در بیاد[/QUO روغنو ک ریختی ماهی تابه یکمم بهش زعفرون اضافه کن و مرغ هاتو قشنننگ سرخ کن همه جاش سرخ و خوشرنگ بشه.بعد اگ مرغت زیاده ی قابلمه بزرگ انتخاب کن ک همه مرغ هات کف قابلمه جابشن و روهم نباشن.بعد پیاز رو دایره دایره خرد کن بچین رومرغا همینطور هویج و فلفل دلمه و اگ تند دوس دارین میتونی فلفل تندهم اضافه کنی همه رو بچین رومرغا.تو ی ظرف دیگ رب و نمک و آب و ی خرده ابلیمو قاطی کن اضافه کن ب مرغت.مقدار اب باید جوری باشه ک وقتی ریختی روی مرغ از مرغا بالاتر نباشه.بعد در قابلمه تو دمکنی بپیچ و باشعله خیلییی کم بذار دم بکشه.مث برنج

2740
یعنی اینکه مرغها روی هم نباشن ، ضروریه ، درسته؟

اره عزیزم واس خوش رنگ شدن مرغها ضروریه.چون آبش ک کم میشه بخاطر رب رنگش یخورده ب قرمزی میزنه اگ روهم باشه اونطور خوشرنگ نمیشه.البته تاثیری تو طعمش نداره .فقط واس ظاهرشه

من مرغو ده دقیقه میجوشونم که کفشو بگیرم. بعد با کره و زعفران سرخ میکنم. زیر حرارتو کم میکنم و درشو میذارم خودش کمی آب میندازه و میپزه، اخر سر هم یه گوجه رنده شده و یه قاشق رب میذارم کنار برای سسش

من اول با یه پیازو چند برگ هویج و فلفل و یکم زردچوبه میپزم بعد اونا رو دور میریزم مرغو  درست میکنم، برا زرشک پلو هم همینطوری میپزم ولی خیلی کم بعدش مرغو یه دور سرخ میکنم و بعد پیازو بقیه چیزارو تفت میدم و مرغو اضافه میکنم  

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه
2706