2733
2734

من با فلفل دلمه و هويج و پياز فراوون ٤٥ دقيقه ميذارم بپزه بعد پياز داغ درست ميكنم مرغو با ادويه و پياز داغ سرخ ميكنم و آب ميريزم و ربمم سرخ ميكنم خيلي كم و ميذارم تا جا بيفته خيلي خوشمزه ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اول مرغ رو می پزم با چوب دارچین و پیازو سه حبه سیر و نمک و فلفل و زردچوبه بعدش که پخت پیاز داغ میگیرم مرغو میزارم توش بهش ادویه های مختلف هرچی دم دستم بیاد میزنم رب هم میزارم با آب کم به خوردش بره .

[QUOTE=94363064]خب ل ما هم یاد میدی؟ واقعا مهمه برام ک خوشمزه در بیاد[/QUO روغنو ک ریختی ماهی تابه یکمم بهش زعفرون اضافه کن و مرغ هاتو قشنننگ سرخ کن همه جاش سرخ و خوشرنگ بشه.بعد اگ مرغت زیاده ی قابلمه بزرگ انتخاب کن ک همه مرغ هات کف قابلمه جابشن و روهم نباشن.بعد پیاز رو دایره دایره خرد کن بچین رومرغا همینطور هویج و فلفل دلمه و اگ تند دوس دارین میتونی فلفل تندهم اضافه کنی همه رو بچین رومرغا.تو ی ظرف دیگ رب و نمک و آب و ی خرده ابلیمو قاطی کن اضافه کن ب مرغت.مقدار اب باید جوری باشه ک وقتی ریختی روی مرغ از مرغا بالاتر نباشه.بعد در قابلمه تو دمکنی بپیچ و باشعله خیلییی کم بذار دم بکشه.مث برنج

2740
یعنی اینکه مرغها روی هم نباشن ، ضروریه ، درسته؟

اره عزیزم واس خوش رنگ شدن مرغها ضروریه.چون آبش ک کم میشه بخاطر رب رنگش یخورده ب قرمزی میزنه اگ روهم باشه اونطور خوشرنگ نمیشه.البته تاثیری تو طعمش نداره .فقط واس ظاهرشه

من مرغو ده دقیقه میجوشونم که کفشو بگیرم. بعد با کره و زعفران سرخ میکنم. زیر حرارتو کم میکنم و درشو میذارم خودش کمی آب میندازه و میپزه، اخر سر هم یه گوجه رنده شده و یه قاشق رب میذارم کنار برای سسش

من اول با یه پیازو چند برگ هویج و فلفل و یکم زردچوبه میپزم بعد اونا رو دور میریزم مرغو  درست میکنم، برا زرشک پلو هم همینطوری میپزم ولی خیلی کم بعدش مرغو یه دور سرخ میکنم و بعد پیازو بقیه چیزارو تفت میدم و مرغو اضافه میکنم  

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه