2733
2739
عنوان

هر چی تو دلم بود به دندونپزشکم گفتم

564 بازدید | 33 پست

خیلی محیط کاری بی اخلاقی داشت

یعنی هر بار ببر اپ ارتودنسیم میرفتم کارکنانش بد رفتار میکردن و خیلی توهین 

خوشم خیلی وجدان کاری نداست

دیگه رفتم تلگرا-مش هر چی تو این ماهها بدی دیده بودم گفتم 

امیدوارم بابت این که حرفای چند ماهش پیش کشیدنم اعتراض کردم فکر نکنه مشکل دارم!

یه طوریم خب دلم پر بود

کاش پیش یه دندان پزشکی میرفتید  ک  از کار و تخصص و اخلاقش خیالتون راحت باشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم گاهی دلم میخاد برم ناظم مدرسه مون تو دوره ابتدایی رو بزنم بس که وحشی بود 😁😁😁

واااای دقیقا دخترررررررررر تو خود منی ها

ارررررررره منم دقیقااااااااا از وقتی فهمیدم خونه اشون تو محله ی ماست من گاهی قخیال پردازی میکنم میرم میزنمش!

سلام

تلگرامم قطع بود امکانش نبود دیروز بگم

علی رغم اینکه اصلاااااا دوست نداشتم باز اعتراض کنم ناگزیر شدم بگم

غرض اینکه:

از این پس فقط خودتون چک اپ ارتودنسی منو انجام بدید به دستیاری نسپارید

من جلسه ای 500 به وردست نمیدم  که دایما اون بالا سرم باشه  و گرنه اگر می دونستم ترجیح میدادم نزد دندانپزشک تجربی ارتودنسی انجام بدم،من در جریان نبودم من نمی دونستم.

وردست های دیپلمه ی  بی سواد در نهایت لیسانسه های غیر مرتبط دانشگاه ازاااد ، با شو و پز اینکه در مکانی تحت عنوان "مطب دندانپزشکی"  فعالیت میکنند

کارکنانی با توهم دندنپزشک بودن و عقده های فراوان که با هدف ارضای نیاز حس برتری و اعتماد به نفس فوق العاده  کاذب به خودشون این جرات رو میدن بالا سر مراجع عربده کشی وبی تربیتی خودشون رو ثابت کنند

پریروز که من مراجع کردم دخترک بی سواد به خودش اجازه داد با ابزارش محکم به لب من ضربه بزنه و حس درد بهم بده یعنی اینکه دهانمو بیشتر باز کنم ،در واقع از دهان بسته ی من سو استفاده کرد و هر چی تونست گفت و گفت و علی رغم تذکرهای مکرر من، بی شعوری خودشو بولد میکرد.

هر جلسه بساط بی اخلاقی هست.

هر چند انتظاری نیست با صاحب کارشون هم بیان درستی ندارند وپا رو فراتر از گلیم و حدود خود دراز میکنند.

من دارم از اخلاق و وجدان کاری صحبت میکنم،مسوولیت هر چی با شماست

کیلومترها مسافت باید بیام با اون پله های داغون،محض اینکه 20 دقیقه چک اپ دندونام انجام بشه اونوقت باید تمام سیستم عصبیم توسط دخترکان معلوم الحال به هم بریزه و تمام  فکرم اینه هر چه زودتر برگردم خونه پدرم از کار و زندگی نیفته.

و با هر بار نوبت دندون پزشکی با خودم بگم اهههههههه دوباره اخر ماه شد، یه  محیط کاریه من نمیتونم گیس کشی راه بندازم

هر سری یک برنامه یک ادا اصول

من چند مورد رو یادتون میارم:

دقیقا همون ربعی که مراجع اتاق هست باید کلی بازی در بیارن سر وصدا راه بندازن که نمیدونم لیلی چرا کوتاهی کرد ملیکا چرا اونطوری!

خنده داره آدمیاد مدرسه میفته!

سر مراجع  رو به درد بیارید ،من هیچی نگفتم فکر کردم فققققققط هر چه زودتررررررر سرمو ببرم.

پیش زمینه های محیط کار رو بهتون یاد اور میشم:

اخلاق و وجدان کاری

ایمنی و سلامت محیط کار

که شما به عنوان یک پزشک توجه چندانی نمیکنید و براتون مهم نیست، پر واضحه  یعنی ارزشی برای مراجعین ندارید و

تنها در اندیشه ی اهداف مالی خودتون هستید تا چگونه با گماشتن تعداد بیشتر و بیشتری کمک دست ،زمان بیشتری برای ویزیت مراجعین بیشتر داشته باشید و بدین ترتیب جیب تون رو پر پول تر کنید.

آقای دکتر شما وجدان ندارید

شما دندون پایین منو که نباید میکشیدید کشیدید و بعد خودتون تعجب کردید چه کسی کشیده!

در حالیکه این حق قانونی من بود که دفاع کنم و براش دیه هم هست

در حالیکه من عادت به بحث ومکاتبه های اعتراض امیز اینطوری نیستم ،فورا شکوایه مینویسم

از استاد و ریاست دانشگاه و هر کی نامه پر کردم تا وزارت علوم بردم تا ارشاد شدند.

ولی چون شما انسان با اخلاقی هستید انسانیم اجازه نداد از حق خودم گذشتم.

دارم یاداوری میکنم

2706