2737
2739
عنوان

هر چی تو دلم بود به دندونپزشکم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 33 پست

2.سابقا به محض ترک کردن مطب شما در ماشین،یک براکت از دهانم جدا شد بی انکه چیزی بخورم!

ولی شما هزینه رو گرفتید

3.به سلامت محیط کار و ایمنی فکر نمیکنید ،مواد سر کردن داخل دهانم ریختید،تا دو ماه تماااااام چشمانم کدر بود و مجبور شدم به متخصص چشم مراجعه کنم چقدرم نفرینتون کردم،شما به عنوان پزشک اگر میبینید مواد پاشیدنی هست ملزم هستید برای مراجع روی تخت از چشم بند،پیش بند و برای خودتون ماسک استفاده کنید تا با عرض پوزش (چون خودتون رک اید)کسی متوجه نشه شما دقایقی قبل قهوه ی ترک صرف کردید.

4. دو سری قبل با یک ابزار سنگین داشتید کار میکردید حین جا انداختن حلقه ،دوبار محکم به داخل لبم زدید و تا چند وقت باد کرده بود و میسوخت

باز سکوت کردم

شما به زیبایی های بصری محیط تون فکر میکنید، به بهتر کردن دکوراسیون و ست لباس اداری کادر،

ولی به اصول و حقوق معنوی بی توجه اید.

به کجا چنین شتابان؟

میتونید دوباره گوش هاتونو دروازه کنید و در مراجعه ی بعدی،با نگاه بالا به پایین و پوزخندی بر لب، بهم بگید شما بودی  پیام دادی!!!!

صندوق انتقاد پیشنهاد و نظرسنجی ندارید و گرنه من همه ی موارد رو ضعیف انتخاب میکردم

الانم از دنیا دلخورم چرا برخی افراد انقدر بی مسولیت  اند  که آدم رو اینطور به زحمت بندازن

التماس تفکر

روز خوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنم نصفش هم نمیخونه.

اگه واقعا عوضی کشیده برو شکایت کن

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
مطمئنم نصفش هم نمیخونه. اگه واقعا عوضی کشیده برو شکایت کن

آخه عزیزم من مجردم خجالت میکشم نزدیک 30 سالمه دیگه

ولی همواره پدر و مادرم که اسیر دستشونم همیشه بر دهانم مهر خاموشی زدن

2742
آخه عزیزم من مجردم خجالت میکشم نزدیک 30 سالمه دیگه ولی همواره پدر و مادرم که اسیر دستشونم همیشه بر ...

خب مگه مجبوری نرو پیشش.مگه پولت رو از تو جوب جمع کردی برو یه جا دیگه همون دفعه دوم باید عوض میکردی دکتر رو

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2740
خب مگه مجبوری نرو پیشش.مگه پولت رو از تو جوب جمع کردی برو یه جا دیگه همون دفعه دوم باید عوض میکردی د ...

عزیزم قرار داد ارتودنسی رو نمیشه کنسل کرد

8 میلیون بهش دادم باید تا وقتی دندونام کامل عقب میره انجام بده

ور دیگه قبول نمیکنه کار دکتر دیگه ای رو ادامه بده 

وگرنه چرا نامه نگاری کنم!

میگم کلا صحبت کردنت باید محاوره ای باشه چرا انقد خودتو اذیت میکنی؟؟؟؟

منم النازم که!

اره میدونم ولی دکتره منو زید با رفتاراش تحقیر کرد،و من ادمیم که حضوری نمیتونم درست جواب بدم خجالت میکشم

خوساتم بگم من با فرهنگم فکر کردی که چی!  

فقط ازالتماس تفکرخوشم اومد بقیش جالب نبود

رمان نیست که جالب باشه

من حرف دلمو گفتم خواستم با حرفام بهش سیلی بزنم خیلی اذیت کردند

میخواد جالب باشه یا مزخرف

فقط رو اعصابم دیگه نرن

2706