2737
2739
اگ زیستو رسوندگی قبولی اگ نرسوندگی و واقعا اون چهارتا درست خوبه حیفی بمون پشت...من یکسال پشت موندم ...

اهوم امسالم همه درسا نهایی بود واقن بهم فشار اومد نتونسم واسه کنکور بخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره گلم 

موفق باشی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
عزیزم ترازت چند شد؟ دوست من با  57 75 70 72 0 50 55 20 40 انتخاب رشته نکرد. موند برای ...

شبیهن؟

گلم دوستت شیمی رو خیلی بد زده و بخاطر سختی 97 بشدت تاثیر داشت 

عربی و ادبیاتم ک باز درس تعیین کننده اس کم زده باز 

تراز  9700 و اندی

2738

خوبی عزیزم من به سه نفر خیلی پایین‌تر از تو مشاوره میدم و اونا امید دارن به پزشکی.تو این دو هفته چهارتا قوتاتو بیشتر کار کن و اون ایده ای که برای دوره کردن گفتم تو صفحه اول تاپیکت هم عمل کن. انشااله که خیره🙂

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2706