2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یچیز دیگه یادم رفت. این درسایی که توشون ادعا داری رو بیشتر از بقیه بخون.الان وقت برطرف کردن ایرادات ...

من زیستو باید تقویت کنم تا پزشکی قبول بشم زیاد زیست بلد نیسم

2731
نه مازاد سراسری  دانشگاه های سراسری جدای ظرفیتی ک دارن بصورت مازاد تعداد خیلی کم هم برمیدارن

چه دانشگاهی پزشکی میخونی عزیزم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بدون که تو دو هفته به جایی نمیرسونتت.فصل هایی که قوت داری رو بیشتر بخون

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2738
سنندج گلم     چطور مگ؟

نمیدونسم مازاد رو

نشنیده بودم برام جالب بود

با تعهد خدمت در مناطق محروم فرق داره؟

رتبه ای که نیاز داره چقدر فرق داره با سراسری همون دانشگاه؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

اگ زیستو رسوندگی قبولی

اگ نرسوندگی و واقعا اون چهارتا درست خوبه حیفی بمون پشت...من یکسال پشت موندم درحالیک میتونستم سال اول برم پیرا سراسری 

زیست هم فصل هایی ک میگم کار کن 

2و3و4و5و6و7و8 دوم بجز بخش های گیاهیشون 

1و2و3و4و11 سوم 

1و5(فقط حفظیات)و9و10و11 پیش

به ترتیب دروس  76 85 66 50 10 50 66 20 64 (فیزیک وقت تموم شد نرسیدم)

عزیزم ترازت چند شد؟ دوست من با 

57

75

70

72

0

50

55

20

40

انتخاب رشته نکرد. موند برای امسال. بنظرم شبیهن درصداتون ولی اون به دارو مازادم امید نداشت

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
اگ زیستو رسوندگی قبولی اگ نرسوندگی و واقعا اون چهارتا درست خوبه حیفی بمون پشت...من یکسال پشت موندم ...

نظام جدیده دوستمون  گل دختر 

نمیدونسم مازاد رو نشنیده بودم برام جالب بود با تعهد خدمت در مناطق محروم فرق داره؟ رتبه ای که نیاز ...

فرق دارن من تبریزیم.....مناطق محروم بومی هست و تعهد خدمت داره

مازاد تعهد خدمت نداره بجاش کمی شهریه داره ...رتبه فرق داره مثلا اگ دانشگاه تا 1600 برداره واس سراسری تا 2300 مازاد قبول میکنه البته باز بسته به انتخاب رشته کنکوریا

2706