2733
2739
عنوان

واقعا چرا؟؟ بیاید جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 54 پست
منم خیلی میترسم اینجا تایپیک بزنم.از شانس گندم برم لب دریا خشک میشه.میترسم درد و دلمو بگم یکی از اشن ...

خب چرا فک میکنی آشنا اینجاس؟مگه ب کسی معرفی کردی؟ اخه از رو اسم کاربری باچندتا دردودل ک نمیشه کسی و شناخت.

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه چیزایی واستون سوال میشه ها😏😏

اخه چندتا تاپیک رفتم همش استرس اینچیزا رو دارن😐

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
خب چرا فک میکنی آشنا اینجاس؟مگه ب کسی معرفی کردی؟ اخه از رو اسم کاربری باچندتا دردودل ک نمیشه کسی و ...

نه والا خانواده شوهرم که فکر نکنم بدونن چیه اصلا.از دخترخاله هام میترسم.واخ واخ یه ادمایی هستن اینا که نگو بخدا.به کسی هم معرفی نکردم.وای قبل اینکه عضو بشم میومدم برای درد و دل یه چیزی سرچ میکردم به این سایت میرسیدم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2738
عزیزم بیکاری!!!این چع موضوعیه،یه چیز جالب میزدی خب!!!

خب حالا من زدم شما جالبش کن😂😂

یه درصدفکرکن باشنوبگن😆

خخ مثل عروس بیاد از بدی خواهر شوهر بگه . اون وقت اتفاقی همون خواهر شوهر هم تو تاپیک باشه . و بخون و ندونسته راهکار به عروسه بده🤣🤣🤣😡🤣

خاک شود هر که در این خاک زیست....خاک چه داند که در این خاک کیست🍀🍀🍀🍀🍀
شوخی میکنن بابا تو چرا جدی میگیری حرف شونو😀

ن عزیزم خیلیا جدی میگن دیدم ک تاپیک زدم😂😂

ن عزیزم خیلیا جدی میگن دیدم ک تاپیک زدم😂😂

من که هرجادیدم شوخی بوده با استارترش

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706