2737
2739
عنوان

واقعا چرا؟؟ بیاید جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 54 پست
شوهر من همه چيز رو سرچ ميكنه بعد اوندفعه اومد گف شقايق اين همون سايتس ك عضوى گفتم ن بابا من تو نى نى ...

خیلی زرنگی😂😂😂

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خوبه ک اسم کاربریشون مخفی بمونه😂😂

ولی به هر حال باید مواظب تاپیک زدن ها باشیم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
انقد خاله زنک ان که حد نداره. منم اصلا خوشم نمیاد یکی از دغدغه هام باخبر بشه. همش استرس دارم شناسایی ...

ن عزیزم نگران نباش شناسایی نمیشی..

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2731
ن عزیزم نگران نباش شناسایی نمیشی..

ان شالله. آخه قضیه اینه که یکیشون تاپیک زده و از خودش تعریف کرده، بعد اون یکی رو ترور شخصیتی کرده، اینم فهمیده و اومده عضو شده و داره مقابله به مثل میکنه. منم از طریق اونا با این سایت آشنا شدم

خیلی 
راستش من خاله شوهرم خیلی اذیتم میکنه.خیلی رو مخه.مدام تو فکر خراب کردنه زندگیمه.موندم چه رفتاری باها ...

وا مرضش چیه؟؟؟

2740
ان شالله. آخه قضیه اینه که یکیشون تاپیک زده و از خودش تعریف کرده، بعد اون یکی رو ترور شخصیتی کرده، ا ...

همدیگرو میشناسن تو سایت ک اینکارارومیکنن؟؟