2733
2739
عنوان

سیسمونی نی نی

264 بازدید | 38 پست

خودتون خریدین یا خانوادتون؟ من خودم میگیرم، اگه بخوام ضروریاتشو بگیرم چی باید بخرم؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

خانواده میگیره معمولا مگر اینگه خانواده در مضیقه باشن و خودتونم توان مالی داشته باشین که در این صورت کمک میشه به خانواده.

هر سیسمونی فروشی که بری لیست میذاره جلوت میتونی مهم هاش رو انتخاب کنی

چقدر خنده به سیمای شما می آید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاغلی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شاغلی؟

نه عزیزم 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738
من شوهرم میگه تخت و کمد و کشوی لباس نگیریم براش بچه است نمیفهمه ک  ولی من خیلی دلم میخادحداقل ...

اره تخت و کمد بدرد نمیخوره تا 2 سالگیش

من شوهرم میگه تخت و کمد و کشوی لباس نگیریم براش بچه است نمیفهمه ک  ولی من خیلی دلم میخادحداقل ...

تخت نگرفتی الان نگرفتی الان گهواره ب درد میخوره کمدم ب درد میخوره لباساشو عروسکاشو کجامخوای بزاری

خانوادم خریدن چقدر میخای هزینه کنی؟

نمیدونم والا هر چی که بدرد نوزاد تا قبل از دوسالگی میخوره مثل کریر و گهواره و لباس و... نمیدونم هزینه ش چقدره

2706