2733
2739
عنوان

خانومایی ک مادرشوهردارن بیاین توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 84 پست

سعی کن به خواهرت یاد بدی اول از همه به سلامت روح و روان خودش اهمیت بده و به همین خاطرخیلی رفتارهارو نادیده بگیره و اصلا اهمیت نده 

باشوهرش خیلی خوشرفتار باشه به خاطربدی مادرشوهر به شوهرش اخم و تخم نکنه 

بعدم قوی باشه اجازه نده زیاد ازش کاربکشن یا مسولیت های خودشون رو گردنش بندازن باید در مورد دفاع از حقوق خودش رودارباشه اصلا فکر نکنه اگر همیشه درخدمت باشه بیشتر دوستش دارن اصلا اینطور نیست

شوهرش رو با ناز و محبت و عشق مجبورکنه حداکثر تا دوسال دیگه خونه بگیره و ازاینجا بلندبشن  

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شب عروسی آبجی کوچیکم موقع خداحافظی ب مادرشوهر خواهرم گفتم مدیونید اگه اذیتش کنید یعنی اگه ازش بشنوم ک شما یا پسرتون خواسته و ناخواسته اذیتش کردید ب جون جفت بچه هام چ بخواد چ نخواد دستش رو میگیرم میارم خونه خودم ، خودم اذیتش کنم بهتر از اینه ک تو خونه ای باشه ک براش عذابه

اون بنده خدا هم برادرهاش شهیدن گفت من مدیون شهدام باشم اگه بخوام ناراحتش کنم و کلی از این حرفها

همه ی اینها رو با گریه گفتم

الان ک مادرشوهرش رو میبینم خجالت میکشم

ولی ابجیم میگه کلی ذوق کردم بس ک پرروئه این دختر

2728

خواهر بزرگا همیشه نگرانن من 3 تا خواهر بزرگتر از خودم دارم سعی میکنم اصلا جلوشون نگم چون جلو شوهرم میگن چرا مامانت این قدر این بچه رو اذیت میکنه بچه که میگن خنده داره چون من 31 سالمه ولی خدا رو شکر من شوهرم خوب حمایت میکنه 

رو چ حسابی خواهرتونو دادین ب مردی ک نمیتونه ی خونه اجازه کنه در صورتی ک میدونین ننش چ عنیه ؟

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
منم خیلی ساکتم و مادرشوهرم خیلی ازم سواستفاده کرد هیچکس بهم یاد نداد از حقم دفاع کنم رو ندم رسمی با ...

منم بی زبونم فقط گریه میکنم،جاریم هجده ساله داره اذیتم میکنه،از ناراحت کردن من لذت میبره،خدا لعنتش کنه فقط همین

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2740
منم خواهر‌کوچیکم سنش هنوز کمه تازه امسال کنکوریه ۱۸ سالشه ولی‌اینقدر بی زبونه همش با خودم میگم‌ ۱۰ س ...

این تا ده سال دیگه به خودت شوهرداری یادمیده اینا رو دست کم نگیر😅

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
منم اینطوریه چیکارکنم 

فقط باید باهاش حرف بزنی ببریش مشاوره 

باید یاد بگیره فقط تو خودش نریزه من خواهرم با این سن کمش اینقدر همه چی تو خودش میریزه خیلی استرسیه تو مدرسه کافیه یکی یک چیزی بگه اینقدر ناراحت میشه همشم تو‌خودش میریزه اینقدر اینکارو‌کرده که ییار اینقدر مریض شد بردیم بیمارستان و‌کارش به نوار‌قلب اینا رسید اینقدر استرسی و‌تو خودش همه چیو‌میریزه

فقط ما همش باهاشیم حرف میزنیم باهاش مشاوره میبریم‌که درست بشه همشم میگیم الان باهاشیم ده سال دیگه ازدواج کرد چکار کنیم:(

داره گفته فقط یه ماه بهم فرصت بده

خب اول خونه میگرفت بعد عروسی

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه