2737
2734
عنوان

خانومایی ک مادرشوهردارن بیاین توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی ساکتم و مادرشوهرم خیلی ازم سواستفاده کرد

هیچکس بهم یاد نداد از حقم دفاع کنم رو ندم رسمی باشم ولی شما اینارو بهش یاد بدین 

ما مظلوم و ساکتها خیلی بیشتر از بقیه ضربه میخوریم😔

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

سلام اخه عزیزم ابجیتم مثل منه مادرشوهرمن فقط سواستفاده گر فقط خدانکنه اشتباهی ازت سربزنه همه جا آبروت میبره فقط بگو باهاش هیچ وقت گرم نگیره هیچ وقت مادرشوهرمادر نمیشه 

2728
2740

منم خواهر‌کوچیکم سنش هنوز کمه تازه امسال کنکوریه ۱۸ سالشه ولی‌اینقدر بی زبونه همش با خودم میگم‌ ۱۰ سال دیگه که ازدواج کرد اگر گیر خانواده شوهر بد بیوفته میخواد چکار‌کنه اذیتش میکنن اخه خیلی مظلومه 

خدا هیچ ادمی و نصیب آدم های بد و کینه ای نکنه 😞😞

من که اینقدر خواهرم مظلومه از الان نگران ده سال دیگه ام

بنظرم شما دخالت نکن.

حتی میخوام بگم پشت سرشدن هم پیش خواهرت بد نگو اینجوری بیشتر خواهرتو عصبی میکنی و زندگیشو خراب میکنی

خواهرت بعد یمدت یاد میگیره گلیم خودشو از اب بکشه بیرون 

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
منم خواهر‌کوچیکم سنش هنوز کمه تازه امسال کنکوریه ۱۸ سالشه ولی‌اینقدر بی زبونه همش با خودم میگم‌ ...

حالا تا ده سال دیگه زبونشم رشد میکنه. از حالا غصه ده سال بعدو میخورین!

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭