2737
2739
عنوان

خانوماي باردار ي لحظه مياين

122 بازدید | 7 پست

سلام

من ب اميد خدا هفته ششم بارداريم هستم،عطسه هاي مكرر دارم،ازقبل الرژي داشتم ودارومصرف ميكردم بخاطر بارداريم گفتن بايد قطع كنم،الان عطسه هاي مكرر وابريزش بيني دارم،عطسه ها ضرر نداره الان؟

اللهم صل على محمد وال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عطسه و سرفه باعث فشار ب نینی میشه

البته بیشتر تو ماه های آخر

سعی کن کمتر عطسه کنی عسیسم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
عطسه و سرفه باعث فشار ب نینی میشه البته بیشتر تو ماه های آخر سعی کن کمتر عطسه کنی عسیسم

من اول بارداريمم ،از خاك وادويه وافتاب دورم،ولي چ كنم

اللهم صل على محمد وال محمد

منم اوایل بارداریم توی فصل فروردین بود خیلی عطسه میکردم تازه عطسه های من 🤭🤭🤭اینقدر بلنده میگفتم از دهنم الان پرت میشه بیرون

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
2740