2737
2734
سلام عزیزم منم کابوس نمیبنم مثلا چند شب پیش خواب دیدم شوهرم تو خواب رفته مسافرت و من خونه تنها هستم ...

ببخشیدا ولی خنده ام گرفت😂😂

کابوسای منوببینی چکار میکنی قابل گفتن نیست😢

بیشتر شبا آیة الکرسی میخونم نمازم میخونم به خداهم ایمان دارم فقط یه کم غیبت میکنم اونم نه هرروز....ن ...

شاید ترس و دلشوره داری .قبل خواب ذکر بخون آروم بشی لاحول و لا قوه الا بالله بخون آروم میخوابی. نه غیبت کاری به خواب نداره که

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریشه روانی داره عزیزم علت اصلیش اضطرابه 

منم قبلا هر شب کابوس میدیدم و تو خواب با جیغ بیدار میشدم الان که اضطرابم رو کنترل کردم دیگه کاملا رفع شده

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2728
وای منم خیلی وقتا طولانی و ادامه دار میبینم خیلی وقتام هی میخوام پاشم از خواب هرکاری میکنم نمیشه

من نمیدونم خوابه فکرمیکنم واقعا اونجام😞😓😢خیلی هم وحشت میکنم بازخوبه شما میدونی خوابه میخوای بیدارشی

من نمیدونم خوابه فکرمیکنم واقعا اونجام😞😓😢خیلی هم وحشت میکنم بازخوبه شما میدونی خوابه میخوای بیدار ...

هرگدوم یه جور بده

من همش هی میخوام بیدار شم و هی صدا بزنم یکی رو ولی هرچی‌ به خودم فشار میارم نمیشه

البته من اکثر این خوابارو صبحا میبینم چون دیر از خواب پامیشم

شاید بدنت ضعیف شده

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2740

من دو بار و هر بار به مدت یکی دو ماه هر شب خواب جن و مردن و خلاصه خیلی وحشتناک بود به معنای واقعی وحشتناک. برا اولی که مریض شدم و بیماری خود ایمنی گرفتم تا خوابام خوب شد و برا دومی بارداری خداخواسته داشتم بعد یک بچه ۹ ماهه. خدا سومین بار رو بخیر کنه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

منم‌میدیدم،

الان شبا دیگه چای زعفرون و گل گاو زبون میخورم یکم بهتره!

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
2706