2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با یه لیف تموم میکنم میام بیرون سرجمع اگه نیم ساعت بشه چون‌احساس خفگی بهم دست میده

نه من لیف رو که هروز باید برم عرق میکنم بعدم اینجا هواخیلی گرمه این کیسه رو از هفته ای یکبار رسوندم به دوهفته ای یکبار سخته برام...اما باینکه حاملم بازم باید خودمو بسابم تا احساس تمیزی کنم😂😂😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2728
حامله نیستم ولی ۸ ماهمه میگم منم مثل تو عقلم از غافله

یعنی ۸ماهه باشوهرت نبودی؟چجوری اخه چجوری تاب اوردین😓😥

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
امشب چه شبیست به به بعد۱۲روز هوووم🤔🤔😁😁😁فرض کن بجای اون زنگوله بود🔔امشب خونه بابات همه میبایست ...

😂😂😂😂😂زنگوله 😨😨😨

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
2738
اره من دپی استفاده میکنم بنظرم خوبه بوی سیمانو گوگرد نمیده😉😂

😂😂

ممنون اتفاقا همون بویی که داره خیلی بده،تا بعدش هم بوش میمونه،برایه همین ادم جرات نمیکنه استفاده کنه😂

:)

نفهمیدم چیشد بخدا😐هشت ماهته ولی حامله نیستی ازقافله هم عقب موندی الان معما داده بودی راحتترحل میشد😓😓😓😥😂😂

😂😂😂😂😂زنگوله 😨😨😨

اره فکرشو بکن عجب غوغایی بود😂😂😂😂😂

2706