2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال منم سیاه شده شوهری هی میگه نگا زدی خودتو کباب سوخته کردی

من ژیلت و دئودرانت بیچارم کرد اما خوشبختانه موبر کارخودشو کرد درست شد😁😁

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

امروز مگه پنج شنبس که همه میخوان برن تمیزکاری هااان😑😑😂😂😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2731
امروز مگه پنج شنبس که همه میخوان برن تمیزکاری هااان😑😑😂😂😂😂😂

هوم دیگه منم شوهرم بعد از دوازده روز داره میاد پیشمممم

خونمون یه شهر دیگست شهر بابامون اینا یه شهر دیگه منم اومدم خونه بابام اون کار داشت امروز میاد

اقا همون موبر بذارید هم سفید میکنه هم مو زیرپوستی ایجاد نمیشه هم درد نداره هم لایه برداری میکنه کلاا ...

عزیزم شما هم از موبر استفاده میکنی؟

میشه بگی موبر چه مارکی خوشبوعه؟

:)

دیشب میگه دیگه برو صاف کن که فردا میام خخخخ 

برم دوباره موبر بزنم بسوزم بیاد ببینه کفش بخوابه 😂😂😂دوباره باز تا یه هفته فحشم میده مال منه چرا رفتی سوزوندیش حالا بسوز حقتهههه

حامله هستی؟؟ واییییی خدابگم چیکار نکنه انگار میخوای زایمان کنی که بیاد کمکت کنه    

اره...

واسه تمام بدنمم وقتی میخوام موبر بذارم که باید بیاد کمک 

نگم برات بعضی وقتا باید بیاد بشینه تو رختکن حرف بزنه تا من حوصلم سر نره اخه مواقع کیسه کشی و سفیداب تپول شدم زمان میبره😑😂😂😂😂بیچاره شووهرم دلم سوخت بخدا😂😂😂🙈🙈🙈

هوم دیگه منم شوهرم بعد از دوازده روز داره میاد پیشمممم خونمون یه شهر دیگست شهر بابامون اینا یه شهر ...

امشب چه شبیست به به بعد۱۲روز هوووم🤔🤔😁😁😁فرض کن بجای اون زنگوله بود🔔امشب خونه بابات همه میبایست تا صبح بیدار بمونن از سروصدا😑😂😂😂😂

آره دیگه مگه خبر نداشتی؟؟    

نه بابا من باین شکم از همه چی عقب موندم☹😢😢😢