2733
2734
عنوان

زارت

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😀خیلی ناراحتم بودم ولی خندیدم مرسی

مگه به زارت مردم میخندن😐

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
2728
نه خشکیت دارم😐😐😐🤤

هن؟ اگه اوضاع معدت بده پاشو ی لیوان عرق نعنا بخور گوزتم اینجا ول نده

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
💨💨💨💨💩💩💩💩💩💩✋👪 

🤤😆

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
2738
اههههه بو برداشت اینجارو😣😣😆

نه بابا بوی گل میاد که😐

تو نینی سایت صدای گوز نشنیده بویم ک ب لطف شما  شنیدیم😐😐😐

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
تو نینی سایت صدای گوز نشنیده بویم ک ب لطف شما  شنیدیم😐😐😐

خوهاش میکنم قابل شمارو نداره😁

خوهاش میکنم قابل شمارو نداره😁

نرینی یهو گوشی رو کثافت بگیره؟🤨🤨🤨😐

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
2706