2733
2739
عنوان

زارت

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 45 پست
ای وای شبا خل میشین چرا

چونکه زارت😐

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شارت  مارت کارت دارت زورت  دیرت  ویرت گووووزو😁

دییییررررررنتتتتتتت😐😐😐

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
2728
الان باید بخندم  یکی راهنمایی کنه  با تچکر

نه باید   ب......... گ.... وزی😂😂😂😂😂😂😂😂😂  تو این تاپیک آزاده

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
چه حوصله ای داری 😁

حوصله ندارمممم بخدااا

دییییررررررنتتتتتتت😐😐😐

ریدی؟😷😷

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
2740
الان باید بخندم  یکی راهنمایی کنه  با تچکر

زیرت کن😐

ریدی؟😷😷

نه خشکیت دارم😐😐😐🤤

2706