2737
2734

من دوره عقدمم و خب کلا تنها نبودم خونه مادز شوهرم همیشه همشون هستن

حالا گوشواره خواهر شوهرم دست خودش بوده گم شده مادز شوهرم هی پیش من میگه این قضیه رو 

چند وقت پیش هم هی میگف پولم گم شده

نمیدونم چرا حس بدی میگیرم از حرفش حس میکنم از قصد بمن میگه و بهم بر میخوره

به شوهزمم گفتم نکنه مامانت فک میکنه من برداشتم که هی پیش من میگه

گفت تو بد دلی اینطور فک میکنی😐😐

حالا بنظرتون اینبار که گفت چه جوابی بدم؟ کلا چی بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

هروقت جلوت گفت توهم نفرین کن بگو وای حیفی گوشواره معلوم نیست کجا افتاد گیر کی اومد ان شالله از گلوش پایین نره گیر هرکی افتاد 

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤

یه سری یه قابلمه بزرگ مادر شوهر گم شد و چون ما طبقه بالا زندگی میکردیم خونه اونا پایین بود اما اونجا زندگی نمیکردن در حد انبار بود و گاهی برای پخت آش نزری میومدن کلا آپارتمان زندگی میکردن هی خواهر شوهرم بهم گفت در باز گذاشتی برداشتن یا دادی به یکی و فلان اما شوهرم شنید کلی دعواش کرد گفت دزد و گیج خودتی 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

نمیخاد چیزی بگی

ناراحتن که گم شده، هی تکرار میکنن، کاری به تو ندارن

داشته باشن هم لازم نیست به اونا چیزی اثبات کنی همینکه خودت و خدات میدونید اینکاره نیستین کافیه

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
2706