2733
2734
عنوان

بدنم جوشایی شبیه نیش حشره زده...نمیدونم چی هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 36 پست
سرخک چطوریه؟

یادمه راهنمایی بودم یک دفعه بدنم پرجوش قرمزشدهول ازصورتم شروع شدبعدبدنم شبیه نیش حشره بودرفتم دکترگفت سرخک شایدبه قول دوستمون بیماری ویروسی باشه چون معمولا فکنم سرخک وتوسن پایین میگیرن الانم که فکنم آمپولشومیزنن اصلانمی گیرن😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جای دودکش داریم ولی فکر نکنم لونه گنجشک توش باشه

اگه مطمئن شدین که لونه گنجشک نیست . اصلاجای نگرانی نیست یک واکنش بدنتون بوده نسبت به تبی که داشتین هیچ دارویی لازم نیست خودبه خودخوب میشه البته اگه هنوزم تب میکنین میتونین استامینوفن بخورین

2738

اگه آبله مرغون باشه فووووقش تا ۷ روز خوبه خوبی میتونی بیرون بری نگران نباش . کلا دو سه یا چهار روزو ممکنه اذیت شی بستگی ب شدتش داره ماله من خیلی داغون بود اما مثلا یکی از دوستام همون موقع ک من گرفتم چندماه بعدش گرف چندتا دونه خیلی کوچیک زدو خوب شد انگار ن انگار ...

میدونین علایم ویروس چیه؟ چند روزه اصلا حال ندارم و خوابم میاد فقط

دونه های مثل جوش در دست پا دهان وممکن هر جای بدن بیرون بزنه که با تب همراه وخارش 

البته پمادی که زدیم بعد دوبار مصرف جوشا خشک شدند 

سرخک فقط از لونه گنجشک میشه؟

نه عزیزم کبوتربه خاطراین پرسیدم که گفتم شایدنیش کنه کبوتری که خیییییلی ریزهست باشه.ربطی به سرخک نداره.البته به احتمال بالاسرخک وآبله هم نیست

2706