2733
2734
عنوان

باهام حرف بزنید توروخدا😭😭😭

348 بازدید | 34 پست

برا اینکه بیشتر در جریان باشید اولین این تاپیکمو بخونید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2816557/نمیدونم-جاش-اینجاست-یا-نهمشکل-فرزند-با-پدر-و-مادر?page=1

من خاک تو سر دو هفته دیگه کنکور دارم

به خودم گفتم ببین توروخدا از فردا دو هفته رو بخون به هیچی فکر نکن همه ب جهنم

با گوشی قبلی مامانم اومدم چند تا آهنگ شاد گوش بدم خبر مرگم که روحیم عوض شه

بعد اینستاش هم تو گوشی جدیدشه هم گوشی قبلیش

دیدم داره بالای ص نوتیفیکشن میاد که همون مرده داره پیام میده. حرفای رکیییییک میزنه😭😭😭😭. حرفای خیلی زشت خیلی زشت😭😭😭 من نمیدیدم مامانم چی جوابشو میده نمیتونستم ریسک کنم برم تو اینستا فقط پیامای اون تک تک بالای ص میومد. خیییلی بد و رکیک بود انگار داشت س چت میکرد. خدا لعنتش کنه الهی. مرتیکه بیشرف زنش مرده دوتابچه داره تو دلم به روح زنش گفتم اگه جلو شوهر اشغالتو نگیری بچه هاتو نفرین میکنم که به دردم دچار شن😭😭😭که یه شب خواب راحت یه روز زندگی راحت نداشته باشن. باهام حرف بزنید بگید با این زندگی سیاه چیکار کنم. سالهاست که ی اب خوش از گلوم پایین نرفته. چرا تو ۱۸ سالگی باید اینقددرر احساس شکستگی و پیری کنم؟ یه قطره اشک از چشمم نمیاد ولی دلم میخواد زااار بزنم. دلم میخواد خودمو از بلندی پرت کنم

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پدر و مادرت د  تا آدم بالغ هستن و زندگی هر کدومشون به خودشون ارتباط داره. شما هم دیکه به سن قانونی رسیدی و دختر بچه کوچیک نیستی که انقدر دنبال یه مادر خوب یا پدر خوب هستی.

زندگی اون ها تباه شده اس. زندگی خودت رو تباه اون ها نکن.

درست رو بخون. کنکورتو بده. راه درازی پیش رو داری از الان پی رو به تنت بمال

عزیزم تاپیکتو با تاپیک قبلیتو خوندم و خیلی با مامانت همزاد پنداری کردم دقیقا منم بخاطر بچه هام موندم ولی هیچ وقت نذاشتم و نمیذارم بچه هام متوجه سردی روابطمون و خیانتای همسرم بشن ولی گاهی از تنهایی به سرم میزنه منم برم با یکی دیگه ولی زود به خودم نهیب میزنم این کارو نکن ولی سخته و نمیدونم تا کی میتونم دووم بیارم خیلی سخته از شوهر داری یه اسم فقط یدک بشی نه محبتی نه حرفی نه احساسی حتی شبا تنها بخوابی فقط یه اسم باشه تو شناسنامت پس بهتره یکمم مامانتو درک کنی بابات واسه خودش خوشه چرا مامانت نباشه اونم حق زندگی داره فقط بخاطر اینکه جامعه ما بی برهنگه بخاطر بی پناه بودن خانما و قانونایی که همش به نفع مردای لعنتیه یعنی ما زنا حق زندگی عاشقانه نداریم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
توروخدا فقط به درست فک کن همین..

بخدا میخوام ولی نمیشه

چه درسی مونده دیگه فقط دو هفتس

یک سال کامل کنکورم از فکر اینا تباه شد

به علاوه کل بچگیم و نوجونیم

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
پدر و مادرت د  تا آدم بالغ هستن و زندگی هر کدومشون به خودشون ارتباط داره. شما هم دیکه به سن قان ...

چیکار کنم دیگه کنکور دو هفته دیگس

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

من شرایط تقریبا مشابه داشتم

یعنی یه کودکی وحشتناک و یه نوجوونی کابوس مانند

انقدر زجر کشیدم که خدا میدونه از کتک و تحقیر و تجاوز و خیانت مادر و بی پولی کشیدن بخاطر خست ش تا هرجور عذاب و خاطره وحشتناکی که فکر کنی

چیزی که نجاتم داد درس بود

هیچی غیر از درس نداشتم، نمره خوب میگرفتم و تحسین میشدم

دانشگاه توپ قبول شدم و با یه پسر خوب آشنا شدم و واقعا اون کابوس لعنتی تموووووم شد

دیگه ۱۸ سالته پدر و مادرت حتی طلاقم بگیرن تو میتونی خودتو جمع کنی

توروخدا بچسب به درست و اصلا به اون رابطه مجازی که توی تاپیک دیگه ت گفتی اهمیت نده

سلام عزیزم

اولش که فکر نکن طلاق ترسناک و زندگی تموم شدس به قل دوستمون والدینت مسئول زندگی خودشونن شما هم به خودت فکر کن

این وسط فقط به درست فکر کن نظرمم اینه تو اون خونه نمون برو کتابخونه اگه میتونی

میدونی دوستم الان هم تو فشار کنکوری هم والدینت همه چی برات سخت ترم جلوه میکنه

غصه کنکورم نخور اونایی که تو شرایط عادی تری هم هستن لزوما بهترین رتبه رو سال اول نمیارن

امسال نهایتش نشد سال دیگه فدای سرت

برای خودت دمنوش ارامش بخش مثل گل گاو زبان درست کن

و فقط درس ‌و درس

بقیه چیزا میاد و میره