2737
2739
عنوان

اسامی انواع جن و کار هایی که میکنن😈🥊تاحالا به کدوم یکیشون برخوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10689 بازدید | 146 پست

زوبعه: به رئیس جنّیان و شیاطین گفته می‌شود.زوال: این جن در نطفه انسان‌های مخالف اهل‌بیت علیهم‌السلام شریك می‌شود و اگر آن فرد پسر باشد لواط كار و اگر دختر باشد زناکار خواهد بود. (کافی ج 5 ص 549)

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
اینطور نیست عزیزم جن هم یکی از مخلوقاط خداست مثل ما انسانها بد و خوب و کافر و مسلمون دارن جنها اما ش ...

عزیزم جن ها از نسل شیطان هستن منتها و مسلمانهاشون به دست حضرت علی مسلمان شدن قبل اون همه کافر بودن

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣🤣نصف شب با صدای  بلند خندیدم خدا نکشدت

😅😅😅😅 به خدا راس میگم

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

یه بارم که یه چنین تاپیکی رفته بود تو پربازدیدها همش چشمم بهش میخورد از همون موقع وقتی تنهام میترسم.

مطمئنم فقط من نیستم که میترسم اینجا پر از خانومای بارداره یکم رعایت کنین اسم اون کلمه رو داخل تاپیک نیارین لطفا

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728

داستان جن دیدن مادر بزرگمو میگم اگ بخواین رفته بود پیششونن

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
عزیزم جن ها از نسل شیطان هستن منتها و مسلمانهاشون به دست حضرت علی مسلمان شدن قبل اون همه کافر بودن

عزیزم جن از نسل شیطان نیست، شیطان از نسل جنه.

جن اسم مخلوقاتشه، مثل انسان. شیطان یکی از این مخلوقات بوده. مثل مثلا ابولهب!

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
بگو

خالم خونه ویلایی داره.تازه زایمان کرده بود من رفته بودم کمکش.شب بودگفت بیا بریم دسشویی منم رفتم همراش.دسشوییش چسبیده ب یه انبار بزرگه.منم داشتم باغو نیگا میکردم اصلا ب فک جن و این چیزا نبود خداشاهده اصلنم نمیترسیدم.یهو دیده یه چیزی داره از پشتم هی بهم نزدیک میشه و من سایشو میدیدم و جرات نداشتم برگردم و پشت سرمو  ببینم انگار یخ کرده بودم اونم هی آروم نزدیک میشد سایشو ک میدیدم شبیه یه آدم قد کوتاه بود با موهای خیلی فر دوتا شاخ بزرگم داشت.تا جایی نزدیک شد ک من دیگه فک کردم بهم رسیده بعد یهو خالم در توالتو باز کرد اونم غیب شد.حتی ب خالمم نگفتم ک همچین چیزی دیدم

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
زوبعه: به رئیس جنّیان و شیاطین گفته می‌شود.زوال: این جن در نطفه انسان‌های مخالف اهل‌بیت علیهم‌السلام ...

میدونی وقتی اسم یه جن رو کسی میخونه اون جن متوجه میشه و حاظر میشه و ما اونو نمی بینیم اما اون میتونه بما آسیب بزنه ،مخصوصا کافرش 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
2740
یه بارم که یه چنین تاپیکی رفته بود تو پربازدیدها همش چشمم بهش میخورد از همون موقع وقتی تنهام میترسم. ...

عزیزم خب الان بروبیرون چرامیخونی وقتی میترسی 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
من بیشتر با جن دست کج سر و کار دارم هر از گاهی وسایلم گم‌میشه بعدش خودش میاره میزاره سرجاش😂

ولی من جدی برام پیش اومده

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
خانوما تو این سایت پر از خانومهای باردار هست. لطفا وقتی اینجور تاپیکها میزنین اسم اون مورد رو داخل ...

بابا بییییخییییااااال... من یه چیزی میگم حالا مذهبیا میریزین سرم...

خودتو با این چیزا نترسون عزیزم❤ حتی اگر صدایی تو خونه بیاد دلیل داره یا انبساط انقباض وسایله که گرما باعثش شده،یا باده یا هر چی دیگه...

جن و روح و اینا رو ولش کن بهش فکر نکن❤❤❤

هر وقت ترسیدی چراغارو روشن بکن و با گوشیت فیلم ببین 

عزیزم جن از نسل شیطان نیست، شیطان از نسل جنه. جن اسم مخلوقاتشه، مثل انسان. شیطان یکی از این مخلوقات ...

جن ها از نسل ابلیس و فرزندانش هستن و مسلمان هاشون بدست حضرت علی مسلمان شدن 

شیطان فرشته نیست. از جنیانه فرشتگان اراده و اختیار ندارن، اما ابلیس داشته و نافرمانی کرده

تو قرآن شیطان به نام فرشته ای که به انسان سجده نکرده عنوان شده نه جن

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
ولی من جدی برام پیش اومده

برای منم تا دلت بخواد صد بار زیر و رو میکنم

روانی میشم انقدر میگردم

بعد از چند روز در کمال تعجب همونجا پیدا میشه

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
2706