2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخواستم تیره باشه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
2731

من بیشتر دوستام سفید شدن

تو خیابون هم ک میرم همه سفید و خوشگلن

نمیدونم رازش چیه ک اینا میدونن ک من نمیگن🥴😂

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
چرا

چون پوست تیره کدر هست و چهره رو گرفته نشون میده

خیلی با رنگ ها تضاد ایجاد میشه گاهی واقعا ازار دهنده س

جنس پوستم هم جالب نی

لایک نکن هموطن🫡🥲🗿زندگی زیباست اما عادلانه نیست_هیچکسو قضاوت نکنید_دعا کنید من خوشبخت شم_
2738
من بیشتر دوستام سفید شدن تو شهر هم ک میرم همه سفید و خوشگلن نمیدونم رازش چیه ک اینا میدونن ک من نم ...

کرمپودر زدن نصف دوستام سبزن کرم پودر سفید کننده میزنن یه ادم دیگ میشن

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
ای بابا  کاش بهش برسید  اما از من به شما نصیحت خواسته های انسان تمومی نداره و عمر هم بسی ...

هعیی حداقل ب یک خواسته میرسیدیم خوب بود

لایک نکن هموطن🫡🥲🗿زندگی زیباست اما عادلانه نیست_هیچکسو قضاوت نکنید_دعا کنید من خوشبخت شم_
کرمپودر زدن نصف دوستام سبزن کرم پودر سفید کننده میزنن یه ادم دیگ میشن

نه اینا واقعا بدنشون هم تیره بود روشن شده

فک کنم از این کرمای سفید کننده یا قرص های سفیدی دائم ک اینستا تبلیغ میکنه استفاده میکنن

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
اسی کرم بزن

از بتونه کاری خوشم نمیاد

بعدم بقیه جاها رو چیکا کنم😂

2706