2737
2734

اول از همه بگم که :این مسئله و مشکل خودم نیس.

دوستم باهام درد و دل کرده و منم بهش گفتم که داستانتو مینویسم و توی نی نی سایت مطرح میکنم واسه درد دل و نظرخواهی.

دوستم با خانواده شوهرش اصلا ارتباط خوبی ندارن و قطع ارتباط هستن و مقصر ۸۰ درصد خانواده شوهرش هستن.شوهرش هم مطلع هستش و میدونه که تقصیر زنش نیست ولی خب همچین بی تقصیر و بی گناه هم نیس هیچ انسانی توی این دنیا ...هرچی هم که باشه ۱۰ درصد ممکنه مقصر باشه.

شوهرش مجبوره واسه یه سری مسائل اداری و کاری با خانوادش در ارتباط باشه و در حد طبیعی میره و میاد ولی یه سری چیزارو واسه خاطر زنش و بی حرمتی ها و دعواهایی که شده که منجر به قطع ارتباط شده،  رعایت میکنه مثلا هیچوقت غذا نمیخوره اونجا،هیچوقت کاری واسشون انجام نمیده،مثل قبل نیس واسشون و ...(خودش هم با خانوادش مشکل داره شدید).

چند وقت پیش شوهر دوستم واسه خاطر یه چک میفته زندان یکی دوهفته.زنش به همراه پدر زنش میفتن دنبال کارهاش.برادر شوهرش هم میاد .

قبل از اینکه ادامه رو بگم این دو مورد رو مد نظر داشته باشید که:

(( 1-زیاد توضیح ندم سرتون رو درد بیارم اما اینو بدونید که خانواده ی خیلی درگیر و مریض و ایراد گیر و اذیت کنی هستن خانواده شوهر دوستم.))

(( 2-شوهر دوستم توی خانوادش یه سری خواهر و برادر داره و یه مادر مریض و روانی _شوهر دوستم خودش خیییییییلی مشکل داره با خانوادش و خیلی نامردی کردن در حقش و میکنن و اذیتش میکنن_

اما با این وجود بخاطر وابستگی احساسی به مادرش و حس وظیفه و ...زیاد این درگیری های خودش و همچنین زنش رو اثر نمیده و با یه مدیریت خوب وظایف فرزندی و..رو بجا میاره))

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

هستید ادامه رو تایپ کردم بزارم یا خیر؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

خب

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

کجاشو دست زد🤔

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

لایک کنید که بدونم الکی تایپ نمیکنم و چند نفری هستن حداقل

2706